Połącz się z nami

Chłopak Lary Gessler krytykuje Julię Wieniawę!

Z życia gwiazd

Chłopak Lary Gessler krytykuje Julię Wieniawę!

Chłopak Lary Gessler mocno krytykuje Julię Wieniawę. Wszystkie ataki są spowodowane błąd młodej influencerki. Niestety, ta praca nie jest tak łatwa i beztroska, jak mogłoby się to wydawać.

Julia Wieniawa promuje kosmetyki

Julia jest znana z tego, że często na swoim Instagramie poleca różne kosmetyki i produkty. Ostatnio jednak zaliczyła niemałą wpadkę, gdyż reklamowała podkład, którego miała używać od długiego czasu. Zaraz po promowaniu kosmetyku, spotkała się z krytyką od swoich fanów. Okazało się bowiem, że marka, którą ostatnio tak bardzo polecała, testuje swoje produkty na zwierzętach! Julia postanowiła wszystko przemilczeć i do tej pory nie odpowiedziała na żadne zarzuty ze strony swoich fanów.

View this post on Instagram

#famtime❤️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa krytykowana przez fanów

WirtualneMedia postanowiło sprawdzić, czy firma testuje swoje kosmetyki na zwierzętach i skontaktowało się z przedstawicielem firmy. Edyta Lauks, która jest odpowiedzialna za komunikację marki Lancôme odpowiedziała:

Od 30 lat L’Oréal nie testuje żadnych swoich kosmetyków na zwierzętach

Portal WirtualneMedia również opublikował specjalne oświadczenie, w którym potwierdza, że L’Oréal zaprzestało testowania swoich produktów na zwierzętach:

W 1989 roku firma L’Oréal zupełnie zrezygnowała z testowania swoich produktów na zwierzętach. Stało się to na 14 lat przed wprowadzeniem regulacji prawnych w tym zakresie. Obecnie L’Oréal nie bada składników swoich produktów na zwierzętach i nie toleruje żadnych odstępstw od tej zasady

Przedstawicielka marki również uzasadniała to wszystko tym, że właśnie z powodu przekonań Julii, podjęli z nią współpracę:

Lancôme to jedyna kobieca marka selektywna, której misją jest sprawiać, by kobiety czuły się piękne i szczęśliwe. Chcąc efektywnie realizować tę misję, zdecydowaliśmy się na współpracę z Julią Wieniawą, która idealnie wpisuje się w wartości marki Lancôme. Jako utalentowana, inspirująca młoda kobieta swoją postawą oraz wizerunkiem sprawia, że doskonale odpowiada filozofii marki Lancôme, promując ją na polskim rynku

Chłopak Lary Gessler atakuje Wieniawę

Opublikowane oświadczenie nie przekonuje jednak wszystkich. Co więcej, niektórych nawet bardzo bawi. Obecny partner córki Magdy Gessler postanowił skomentować zaistniałą sytuację w kilku zdaniach:

Zgadzam się z tym zdaniem. Zarówno Pani Edyta, jak i Pani Julia pasują do siebie poziomami hipokryzji : Na jakiej one planecie żyją?

Julia Wieniawa Lancôme

Co sądzicie o całej sytuacji? Wierzycie oświadczeniu, czy również jak Piotr wątpicie w jego prawdziwość?

View this post on Instagram

🎩

A post shared by Piotr Szeląg (@piotr.szelag) on

Piotr Szeląg i Lara Gessler

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry