“Chłopaki do wzięcia”: Wiemy, gdzie mieszka Jaruś po rozstaniu z żoną! Aż trudno w to uwierzyć!

19 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Rozstanie Jarusia i Gosi, które wstrząsnęło fanami programu „Chłopaki do wzięcia”, stanowi bez wątpienia jedną z najbardziej zaskakujących informacji ostatnich dni. Wielu fanów Jarka od dawna nurtowało pytanie, jak potoczą się jego los po ewentualnym rozstaniu z Gosią. Okazuje się, że bohater programu stacji Polsat radzi sobie lepiej, niż niektórzy sądzili. 

Jarosław Mergner, bardziej znany jako Jaruś, zdobył ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w programie. Przez lata bezskutecznie poszukiwał miłości przed kamerami, aż w końcu znalazł ją w osobie Gosi. Po ślubie para zamieszkała razem w mieszkaniu żony Jarka. Nie da się ukryć, że to wzbudziło wiele spekulacji na temat ich przyszłości w przypadku ewentualnego rozstania.

Ich małżeństwo było często obserwowane przez fanów, którzy śledzili ich życiowe etapy, takie jak romantyczne wyjścia do ulubionej pizzerii czy wspólne projekty remontowe. Niestety, niespodziewanie dla wielu, para ogłosiła swoje rozstanie, co wywołało szok wśród fanów.

Informacja ta została udostępniona na platformie TikTok, gdzie pojawiło się nagranie z udziałem samego Jarka i jego przyjaciela Tomka. W filmie zatytułowanym „Oficjalnie Jarek znowu wolny!” przyjaciel Jarka opowiedział o końcu ich związku oraz o kulisach tego rozstania.

ZOBACZ TAKŻE: Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” znowu wolny! To koniec jego małżeństwa z Gosią!

Gdzie mieszka Jaruś z Chłopaków do wzięcia po rozstaniu?

Obawy wielu fanów co do przyszłości Jarka po rozstaniu okazały się jednak nieuzasadnione. Mimo że Jarek opuścił mieszkanie Gosi, szybko znalazł nowe lokum dzięki pomocy swojego przyjaciela. Nowe mieszkanie Jarusia okazało się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zamiast podniszczonej kamienicy, w której mieszkał wcześniej, teraz Jarek zamieszkuje w przestronnym domu z dostępem do ogrodu.

“Jak już wiecie Jarek wyprowadził się ostatnio i wynajmuje sobie fajne mieszkanko w domku jednorodzinnym. Wiadomo, nie jest nic za darmo. Trzeba jakieś opłaty wnosić za ten domek. Nie jest drogo, ale jak wiecie Jarek ma rentę, która nie jest duża, więc trzeba by było mocno zacisnąć pasa, aby wynajmować to mieszkanie” – słyszymy na nagraniu, które pojawiło się na platformie TikTok.

Okazuje się, że Jarek nie zamierza pogrążać się w rozpaczy po rozstaniu, ale wraz z przyjacielem wpadł na pomysł rozkręcenia biznesu, który pozwoli mu godnie żyć.

Jarek mówił kiedyś, że miał marzenie mieszkać w domku jednorodzinnym i sprzedawać kwiaty, które wyhodował” – zdradził przyjaciel Jarusia.

Jak sam Mergner podkreślił, chciałby zostać sprzedawcą palm ogrodowych.  Jak widzimy, nawet po burzliwym zakończeniu związku, Jarek potrafił znaleźć sobie nowy punkt zaczepienia i cieszy się życiem w nowych, przyzwoitych warunkach. 

Źródło: TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej