Chodakowska będzie mamą? Wiemy, kiedy!

25 lutego 2020
Przez: : M.S.

W rozmowie z Magdą Mołek, Ewa zdradziła swoje plany macierzyńskie! Chodakowska będzie mamą? Trenerka wyznała, kiedy zamierza zajść w ciążę! 

https://www.instagram.com/p/B84MBR-HFUv/

Ewa Chodakowska to najsłynniejsza trenerka kobiet w Polsce. Kilka lat temu pojawiła się w polskim show- biznesie i od tego czasu jej popularność wciąż jest widoczna. fanki Ewy stworzyły już nawet społeczność nazywając się #chodagang.


Najgorszy dzień z życia Chodakowskiej

Trenerka mimo swojej ogromnej popularności nie często udziela wywiadów. Niedawno jednak Chodakowska zdecydowała się na rozmowę z Magdą Mołek. Dziennikarka przyznała, że podziwia Ewę za wieczny optymizm i ciekawa był, czy trenerka ma za sobą najgorszy dzień w życiu. Chodakowska wyznała, że niestety bardzo źle wspomina dzień, w którym dowiedziała się o krytycznym stanie swojej siostrzenicy. Kilkunastoletnie Vanessa miała guza mózgu. Gdy trenerka przebywała na jednym ze swoich obozów na Peloponez otrzymała telefon od swojej siostry o krytycznym stanie dziewczynki, która natychmiastowo musiała zostać poddana operacji.

“Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry…  To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży… Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (…), że moja siostrzenica jest wieziona (…) do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani”- wyznała Chodakowska nie mogąc powstrzymać łez. 

https://www.instagram.com/p/B7WN51MA6oC/

Strasznym przeżyciem były również chwile po operacji Vanessy. Chodakowska wówczas na bieżąco relacjonowała w swoich mediach społecznościowych, jaki jest stan zdrowia jej siostrzenicy.

Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień.

https://www.instagram.com/p/B76DcsZnPOB/

Chodakowska będzie mamą?

Oprócz tego Ewa wyznała również, jakie są jej nabliższe plany dotyczące macierzyństwa. Mołek zapytała trenerki:


“A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam są dzieci?”

Ewa wyznała, że jeszcze nie jest gotowa na bycie mamą

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas

Jednak dodała, że wraz z mężem są przygotowani na rodzicielstwo, które planują już za dwa lata!

Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata.

Trzymamy zatem kciuki! Z pewnością Ewa i jej mąż będą świetnymi rodzicami!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej