Chodakowska podsumowała rok 2019! “JESTEM SPEŁNIONA”!

31 grudnia 2019
Przez: : J.J

Chodakowska podsumowała rok 2019! “JESTEM SPEŁNIONA”! Sławna trenerka Ewa Chodakowska w swoim podsumowaniu roku 2019 szczerze wyznała, co o myśli o samej sobie i swojej karierze!

https://www.instagram.com/p/B6VqxoRH7DN/

Ewa Chodakowska od 10 lat obecna jest na polskim rynku. To przez te lata zyskała ogromną sławę i wielką rzeszę fanek, którym pomogła przejść na zdrową stronę życia. Ewa słynie z długich i szczerych przemyśleń. Nie byłaby więc sobą, gdyby nie podsumowała mijającego roku 2019!

Chodakowska podsumowała rok 2019! “JESTEM SPEŁNIONA”!

https://www.instagram.com/p/B6OQ9iXn6tq/

Wpis rozpoczęła od prostych, ale jakże ważnych słów. Trenerka przyznała, że czuje się spełniona. Zwróciła uwagę, że minęła najważniejsza i najbardziej pracowita dekada jej życia. Ewa przyznała szczerze, że rozpoczęła od marzenia i zrealizowała każdy swój zamierzony plan:

“Zweryfikowano
2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣
JESTEM SPEŁNIONA i gotowa KONTYNUOWAĆ to, co zaczęłam 10 lat temu.. Mijająca DEKADA, była najważniejszą dekadą mojego życia.. i najbardziej intensywną 🔥🔥 Zaczęłam od marzenia.. i po drodze
ZREALIZOWAŁAM KAŻDY SWÓJ PLAN.. “

Trenerka przyznała, że znalazła się właśnie w problematycznym miejscu, w którym musiała decydować czy wybiera dalsze rzucenie się w wir kariery i tworzenia nowych projektów, czy nieco zwolnić, ale pielęgnować dotychczasowe projekty. Chodakowska szybko podjęła decyzję!

“docierając do miejsca, którego obawiałam się najbardziej.. Patrząc na ludzi sukcesu, zauważyłam ze cechuje ich strach przed zwolnieniem tempa.. przed wypaleniem się.. paraliż na samą myśl, ze mogliby wypaść z rytmu.. zatrzymać się.. Czy to znaczy ze przez całe życie trzeba PĘDZIĆ? Nie chciałam wpaść w pułapkę więcej i dalej i szybciej.. W roku 2019 spojrzałam na swoje życie z NOWEJ PERSPEKTYWY.. Mam WSZYSTKO czego dusza zapragnie..
I dwa wyjścia: BIEC DALEJ i rzucać się na nowe projekty lub PIELĘGNOWAĆ dotychczasowe PROJEKTY – moje wszystkie dzieci, zauważać przy tym ŻYCIE WOKOŁO i znajdować czas dla siebie i RODZINY.. To był NAJŁATWIEJSZY WYBÓR!”
I najlepszy na tym etapie.. “

https://www.instagram.com/p/B54ixGkH2u2/

Trenerka dziesięć lat temu poznała swojego męża i zmieniła swoje życie o 180 stopni. Choć często słyszy stwierdzenie “od mycia szyb do milionerki” jest z tego bardzo dumna i z pokorą spogląda w przeszłość, nie wstydząc się jej!

“10 lat temu WYWRÓCIŁAM swoje życie do góry nogami.. Poznałam mężczyznę który zainspirował mnie do połączenia moich dwóch największych pasji..
MIŁOŚCI DO CZŁOWIEKA i MIŁOŚCI DO SPORTU.. Wróciłam do Polski osiem lat temu z planem przeprowadzenia REWOLUCJI ZDROWIA! Dziś słysząc „od mycia szyb do milionerki”…
uśmiecham się z pokorą w oczach i z dumą w sercu!”

https://www.instagram.com/p/B552pG7nWCn/

Chodakowska podsumowała rok 2019! “JESTEM SPEŁNIONA”!

Dla niej milionami są kobiety, które zmieniły z nią swoje życie. Trenerka zwróciła uwagę, że jest dalej tą samą Ewą, co dziesięć lat temu, a ogromna kariera i sukcesy nie zmieniły jej osobowości:

“SWOJE MILIONY liczę w LICZBIE KOBIET, które zmieniły ze mną swoje życie!
Jestem tą samą dziewczyną z Bieszczad, która miała odwagę targnąć się na swoje marzenia.. która miała na siebie pomysł.. Zapracowałam sobie na Twoje ZAUFANIE i NIGDY CIĘ NIE ZAWIODĘ ❤️ Od początku jestem tu przez LUDZI i dla LUDZI!”

Również przyznała, co jest dla niej najważniejsze i czego wyzbywa się w swoim życiu. W Nowy Rok wchodzi z ogromną wdzięcznością za to wszystko, co posiada:

“Bez sztucznej kreacji..
Bez znajomosci..
Bez „parcia na szkło”..
Z dala od skandali ..
z dala od zabiegania o atencję .. ROBIE SWOJE!
Tworzę dla Ciebie materiały do pracy i ZDROWE produkty najwyższej jakości!!
Czego jesteś dowodem!! Nie mam reklam w tv, nie promują mnie media.. Jedyną płaszczyzną na jakiej się poruszam jest fb i insta… Miejsce w którym KAŻDY MA WYBÓR!
Jestem tu od 10 lat bez jednego dnia przerwy..
i nie osiadam na laurach! DLA historii zmiany Twojego życia, WARTO!! Jesteś moim AKUMULATOREM ❤️ Dziękuje 🙏🏻 W NOWY ROK WCHODZĘ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ 🙏🏻”

https://www.instagram.com/p/B6u8EGcnAqG/

Życzymy Ewie Chodakowskiej, by przyszły rok był dla niej równie wspaniały co dotychczasowy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej