Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej! Internauci sugerują, że to ona powinna zastąpić ją na okładce!

2 grudnia 2020
Przez: : J.J

Dzisiejszego ranka w sieci rozpętała się prawdziwa burza na temat okładki magazynu “ELLE”, na której wystąpiła Anna Lewandowska i przewodnie jej hasło “Siła kobiet”. Teraz ku zaskoczeniu, bardzo podobny temat podjęła Ewa Chodakowska. Przypadek? Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej!

Zaledwie parę godzin temu informowaliśmy Was o tym, że okładka popularnego magazynu “ELLE” wzburzyła Polki. Wiele osób nie zgodziło się z tą decyzją, by Ania propagowała hasło “siła kobiet”, które widzimy na okładce. Internautki jednogłośnie stwierdziły, że w dobie walki o prawa kobiet trenerka nie świeci przykładem. Wiele osób zarzuciło Lewej bierność w ostatnim czasie, kiedy na ulicach miast organizowane były strajki kobiet. Głos w tej sprawie zabrała również aktywistka Maja Staśko, która po raz kolejny zaatakowała w swoim wpisie Lewandowską. Przeczytajcie tutaj: Okładka „ELLE” z Lewandowską wzburzyła kobiety! Staśko znów atakuje trenerkę!

Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej!

Teraz, głos postanowiła zabrać Ewa Chodakowska poruszając bardzo pokrewny temat. Ewa opublikowała post, w którym na muszkę wzięła temat przemocy domowej. Jak się okazuje, trenerka również wystąpiła na okładce jednego z magazynów – “Wysokich obcasów”:

“STOP PRZEMOCY ❌❌❌ BADŹ SOLIDARNA / SOLIDARNY z ofiarą! Nie oceniaj! Zamiast mówić – nie przesadzaj, MÓW – trzymam twoją stronę! Zapytaj WPROST – jak mogę ci pomóc? ⚠️ Trwa 16 Dni Przeciwko Przemocy ze względu na płeć. Organizacje kobiece na całym świecie prowadzą w tych dniach kampanie i działania edukacyjne mające na celu uwrażliwienie szerokich kręgów społecznych oraz decydentów na temat różnych aspektów i przejawów przemocy wobec kobiet..
Nie wyobrażam sobie nie wykorzystać swoich zasięgów w tak WAŻNEJ DLA NAS WSZYSTKICH SPRAWIE!
W moim BIO znajdziesz PETYCJE.. której celem jest zapewnienie kobietom, które doświadczyły przemocy i ich dzieciom prawa do bezpieczeństwa i specjalistycznej pomocy.. TO JEST SPRAWA NAS WSZYSTKICH! Czekam na Twoją reakcje ❤️
Jeśli podpisałaś petycje, ZOSTAW KOMENTARZ: PODPISANE / ZROBIONE ✅
•” 
– cały post Ewy możecie przeczytać TUTAJ!

https://www.instagram.com/p/CISs1pwHB3K/

Czy to przypadek, że Chodakowska poruszyła ten temat parę godzin po nagonce na Lewandowską? Choć nie nawiązuje ona do burzy, która powstała dziś w mediach wiele osób zwróciło uwagę na to, że to Ewa powinna zająć miejsce Lewej na okładce magazynu “ELLE”.

“Z podpisem „siła kobiet” na okładce innego znanego pisma dla kobiet, to również powinna być Pani” – czytamy w komentarzach.

Myślicie, że Chodakowska celowo opublikowała ten post teraz, po nagonce na Lewej, wbijając jej przysłowiową “szpilę”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej