“Hotel Paradise”: Chris Ducki ogłosił szczęśliwą wiadomość! Jego rodzina znów się powiększy

18 lipca 2022
Przez: : M.J

Chris Ducki i Monika Czajkowska podzielili się z internautami szczęśliwą nowiną. Jak się okazuje, ich rodzina niebawem znowu się powiększy. Dodatkowo ukochana Chrisa zaprezentowała swój wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Poznajcie szczegóły.

Kilka słów na temat Chrisa Duckiego

Chris Ducki zdobył popularność występując w pierwszej edycji programu Hotel Paradise. Do finału dotarł z Mariettą Witkowską, z którą połączyło go silne uczucie. Marietta i Chris nie zostali jedynie hotelową parą, a swoje uczucie pielęgnowali również po powrocie do kraju. Niedługo później okazało się jednak, że ich drogi się rozeszły.

Chris związał się z Moniką Czajkowską. Para zdecydowała się powiększyć swoją rodzinę. Pod koniec 2021 roku poinformowali o ciąży, a w sierpniu na świat przyszła ich pierwsza pociecha – Blanka.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Monika Czajkowska?

Chris
Chris Ducki z córką

Dumni i szczęśliwi rodzice chętnie prezentują internautom zdjęcia dziewczynki, pokazują rodzinne chwile oraz podejmują tematy związane z macierzyństwem.

ZOBACZ TAKŻE: Chris Ducki zostanie tatą! Zwycięzca „Hotel Paradise” pochwalił się radosną nowiną!

Chris po raz drugi zostanie ojcem!

Jak się okazuje, Monika i Chris zdecydowali się powiększyć swoją rodzinę. Para opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, przy okazji których przekazują szczęśliwą nowinę. Ukochana Chrisa dodatkowo zaprezentowała coraz to większy ciążowy brzuszek. Chris zdradził, że ciążą dobiegła już do połowy, co za tym idzie, jeszcze w tym roku na świat przyjdzie ich kolejna pociecha. Na tą chwilę rodzice Blanki nie zdradzili, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka:

“Marzenia się spełniają! 🥹❤️👨‍👩‍👧

Blanka niedługo będzie miała RODZEŃSTWO! 👼🏼

Dużo osób już się domyślało, dlatego nie chcieliśmy tego dłużej ukrywać i postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym szczęściem! 🥰😍❤️

Połowa już za nami! 🤰🏼🙊

Jak myślicie tym razem będzie 🧒🏼 czy 👧🏼 ?” – oznajmił szczęśliwy Chris.


Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Chrisa Duckiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej