Połącz się z nami

Chris i Martyna z „Hotelu Paradise” są parą? Wybrali się na podwójną randkę z uczestnikami innego show!

News

Chris i Martyna z „Hotelu Paradise” są parą? Wybrali się na podwójną randkę z uczestnikami innego show!

Chris wraz z Mariettą zwyciężyli pierwsza edycję „Hotelu Paradise”. Niestety, para rozstała się po kilku miesiącach związku. Teraz wszystko wskazuje na to, że mężczyzna znalazł pocieszenie w ramionach innej uczestniczki programu. Czy Chris i Martyna są para? Zamieścili zdjęcie z podwójnej randki!

Chris i Marietta to zwycięzcy pierwszej edycji reality-show „Hotel Paradise”. Jako jedynym udało się stworzyć związek również po programie. Wszystko wskazywało na to, że para świetnie się dogaduje. Zakochani poznali swoje rodziny i mówiono również o zaręczynach.

Niestety, na początku czerwca oboje ogłosili, że już nie są razem.

„Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać.
Chris dziękuje za wszystko, byłeś jedna z najlepszych przygód w moim życiu, przeżyliśmy coś czego nigdy nie zapomnę, mam nadzieje ze kiedyś jeszcze będziemy mogli być przynajmniej przyjaciółmi ❤️”
– napisała wówczas Marietta.

„Moi Drodzy, ten post nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Przepraszam jeśli zepsuje Wam ten piękny dzień. Niektórzy z Was już sie domyślają a prędzej czy później ta wiadomość i tak ujrzałaby światło dzienne więc chce Was o tym oficjalnie poinformować aby uniknąć niepotrzebnych plotek na różnych portalach. Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie. 😉 Chcialbym Wam wszystkim podziękować za Wasze wsparcie, za to ze tak mocno w nas wierzyliście. Za wszystkie Wasze wiadomości, te dobre i te złe. Dziękuję. Jestem za to bardzo wdzięczny. ❤️
Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego. ❤️”
– napisał Chris.

Fani pary poczuli się rozczarowani i wielu z nich miało nadzieję, że Marietta i Chris jeszcze do siebie wrócą. Kobieta jednak zapewniła, że z byłym partnerem łączy ją już tylko przyjaźń.

Ostatnio, Chris zamieścił wspólne zdjęcie z Martyną, inną uczestniczką programu „Hotel Paradise”. Po tym pojawiły się plotki, że teraz to blondynka jest obiektem westchnień Chrisa.

Mężczyzna ponownie podsycił spekulacje, publikując na Instagramie zdjęcie z Martyną i uczestniczkami innego show, Wojtkiem i Agnieszką ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Czyżby celebryci wybrali się wspólnie na podwójną randkę?

„Piękna Niedziela! W końcu udało się nam spotkać!”

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się sporo pytań od obserwatorów dotyczących relacji Chrisa z Martyną. Wielu sugerowało, że uczestnicy „Hotelu Paradise” są parą.

„Chris czyżby coś z Martynką kombinował?😀😀”

„To prawda że jesteście z Martyna razem??”


„Pasujecie do siebie z Martynka ❤️”

„Faktycznie bardzo pasujesz do Martynki 🍀 :)”

Do tej pory ani Chris ani Martyna nie odnieśli się do pytań fanów.

Jak myślicie, rzeczywiście Martyna i Chris mają się ku sobie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry