Połącz się z nami

Chris z „Hotelu Paradise” pochwalił się zdjęciem z piękną kobietą!

chris

Z życia gwiazd

Chris z „Hotelu Paradise” pochwalił się zdjęciem z piękną kobietą!

Zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” udostępnił fanom nową fotkę, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Chris z „Hotelu Paradise” pochwalił się zdjęciem z piękną kobietą!

Chociaż uważni widzowie reality-show mieli okazje zobaczyć rodzicielkę Chrisa na ekranie, teraz mężczyzna postanowił pochwalić się zdjęciem z ukochaną mamą.

Chris Ducki był jednym z uczestników pierwszego polskiego sezonu „Hotel Paradise”. Jak wielu z mieszkańców rajskiego hotelu liczył, że poza przeżyciem niesamowitej przygody na indonezyjskiej wyspie, pozna tam również swoją drugą połówkę. Chociaż początkowo nie wiele wskazywało na to, że Chris i Marietta zostaną parą, tak się jednak stało. Między uczestnikami wybuchło gorące uczucie i zakochani dotrwali aż do finału, który decyzją pozostałych uczestników rajskiego hotelu zwyciężyli.

Zwycięska para powróciła do Polski i wówczas zarówno Chris, jak i Marietta chętnie chwalili się uczuciem, jakie ich połączyło w reality-show. Chociaż wielu fanów życzyło im jak najlepiej i czekało na dalszy rozwój związku, rzeczywistość okazała się inna. Kilka tygodni temu Marietta i Chris wydali oświadczenia, w którym przyznali, że postanawiają się rozstać. Więcej o tym znajdziesz tutaj. Marietta i Chris rozstali się! Potwierdzili informacje!

Chris z „Hotelu Paradise” pochwalił się swoją mamą.

Jeszcze, gdy poznawaliśmy sylwetki uczestników „Hotelu Paradise”, Chris wielokrotnie podkreślał, że w jego życiu najważniejsza jest mama oraz brat. W trakcie trwania show tuż przed wielkim finałem, Ducki miał możliwość porozmawiania z mamą i to właśnie wtedy widzowie zobaczyć ją mogli po raz pierwszy.

Teraz zwycięzca „Hotelu Paradise” pochwalił się w sieci zdjęciem z mamą. Jak sam przyznał, w tym roku tylko przez jeden tydzień widział swoją rodzicielkę.

Jakość zdjęcia nieważna! Ważne że z Mamą! ❤️👩‍❤‍👨 W tym roku widziałem Cie tylko przez tydzień!”

Pod zdjęciem Chrisa i jego mamy nie zabrakło komentarzy zachwyconych rodzinną fotografią fanów.

„Oczywiście że jakoś nie ważna Ważna mama Najważniejsza”

„Masz przepiękna Mamę” – pisali internauci

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry