Połącz się z nami

Christiano Ronaldo sprawił sobie nowa zabawkę! To najdroższy samochód na świecie!

Z życia gwiazd

Christiano Ronaldo sprawił sobie nowa zabawkę! To najdroższy samochód na świecie!

Firma Bugatti potwierdziła sprzedaż najdroższego samochodu świata, kosztowało majątek, a jego szczęśliwym nabywcą, według zagranicznych mediów stał się właśnie Christiano Ronaldo. Co to za auto i dlaczego jest takie drogie? Zobaczcie!

View this post on Instagram

Denim on denim ? living in my CR7 jeans ? Get yours now on CR7.com @cr7limitless #CR7Denim #CR7Jeans

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Christiano Ronaldo uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, piłkarz należy do drużyny reprezentacji Portugalii, grał w największych światowych klubach takich jak Manchester Unitet czy Real Madryt, a obecnie w Juventusie Turyn. Portugalczyk jest najlepiej zarabiającym sportowcem świata, jego transfer do Juventusu w 2018 roku opiewał na bagatela 100 mln euro, nie licząc już ile Ronaldo zarabia wykorzystując swoją popularność i wizerunek w reklamach.

View this post on Instagram

?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Niewątpliwie Christino stać na różne przyjemności, a nie jest tajemnica, że piłkarz jest wielkim fanem motoryzacji i lubi inwestować swój majątek w drogie samochody. Szczególnie, zaś upodobał sobie pojazdy marki Bugatti, jest właścicielem już kilku aut francuskiego producenta, a ostatnio do kolekcji dołączył Bugatti Chiron wart niecałe 3 mln euro.

Na jaki model tym razem zdecydował się Ronaldo?

View this post on Instagram

?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Nowym nabytkiem znanego piłkarza jest Bugatti La Voiture Noire uznane za najdroższe auto na świecie. Pojazd został stworzony z okazji 110 rocznicy istnienia firmy Bigatti, nawiązując wyglądem do legendarnego auta z lat 30. ubiegłego stulecia Bugatti 57 SC Atlantic, którego tylko trzy egzemplarze przetrwały do dziś.

A tak właściwie ile trzeba wydać za najdroższą mechaniczną zabawkę świata?

Bugatti La Voiture Norie to auto wyjątkowe, ponieważ zostanie wyprodukowane tylko jeden egzemplarz w tej wersji. Samochód będzie miał 1500 koni mechanicznych, przy czym będzie się mógł rozpędzić do 420 kilomtrów na godzinę. Za ten unikat przyszły właściciel będzie musiał zapłacić z podatkiem około 16 mln euro.

Nowy właściciel, co ciekawe, samochodem będzie mógł wyjechać na ulice dopiero 2021 roku, kiedy to firma Bugatti potwierdzi szczegóły związane z prototypem tego pojazdu.

Ronaldo z pewnością nie może się już doczekać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry