Połącz się z nami

Chwajoł w czerwonym, koronkowym body! Wygląda jak milion dolarów!

Moda i uroda

Chwajoł w czerwonym, koronkowym body! Wygląda jak milion dolarów!

Monika Chwajoł pomimo swojego wieku i dwóch ciąż jest posiadaczką wspaniałej figury. Nic więc dziwnego, że chętnie eksponuje ją w mediach społecznościowych. Zobaczcie najnowsze, bardzo odważne zdjęcie kobiety! Chwajoł w czerwonym, koronkowym body!

Monika Chwajoł wypłynęła na szerokie wody show-biznesu dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Monika dołączyła do obsady programu w szóstym sezonie i od razu zyskała sympatię widzów. Od pierwszych chwil przed kamerami pokazała, że życie zamierza przeżyć według własnych zasad. Kobieta nie ukrywa tego, że lubi życie na wysokim poziomie – liczy się dla niej luksus i komfort życia.

Jednak bez wątpienia to rodzinę stawia na pierwszym miejscu. W życiu prywatnym Monika to żona Jacka, którego poślubiła już w 1999 roku oraz mama dwóch córeczek – Nicole i Michelle.

Monika kocha modę. Jej profil na Instagramie to prawdziwa skarbnica wielu udanych stylizacji. Jej kolekcja ciuchów jest bardzo różnorodna-znajdziemy tam zarówno eleganckie i seksowne kreacje, jak i sportowe, w których nadal prezentuje się niezwykle kobieco! TUTAJ możecie zobaczyć pokaźną kolekcję butów Moniki!

Monika w tym roku skończy 42 lata. Fani gwiazdy niejednokrotnie podkreślają, że nie wygląda na swój wiek i trudno się z nimi nie zgodzić. Monika na przełomie lat przeszła ogromną metamorfozę, dzięki czemu dziś prezentuje się o wiele młodziej niż jeszcze kilka lat temu. Regularne ćwiczenia i zdrowie odżywanie to ważne kwestie w jej życiu, co niejednokrotnie podkreśla. Nic więc dziwnego, że jej ciało utrzymane jest w świetnej formie! Monika chętnie eksponuje je na swoim Instagramie.

Chwajoł w czerwonym, koronkowym body!

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o jej seksownych zdjęciach odkrywających sporo ciała. Dziś do sporej już kolekcji dołączyła kolejne z nich. Monika zaprezentowała się swoim fanom w czerwonym, koronkowym body. Monika jak zwykle zdecydowała się na górnolotny opis, motywując swoje obserwatorki do samoakceptacji:

„Nic nie czyni kobiety piękniejsza, niż jej wiara w to, że jest piękna. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I ten cytat moje piękne Panie niech zagości u Was na stałe. ❤️❤️❤️❤️”

Fani nie przeszli obojętnie koło zdjęcia Moniki. W komentarzach posypała się prawdziwa lawina komplementów:

„😲😲😲Ale jesteś piękna 😍seksowa Wow ‼️ 🔥🔥🔥”

„😈😈😈 hot 😈😈😈”

„Piękna❤️ cudowna💞 zmysłowa 🥰. Uwielbiam Cię, Twoją cudowna rodzinę ❤️”

A Wy, co uważacie o najnowszym zdjęciu Moniki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry