Połącz się z nami

Ciało Mateusza Borkowskiego z „GoggleBox” po zrzuceniu 140 kilo! Pokazał wstrząsające zdjęcie!

Zdrowie i dieta

Ciało Mateusza Borkowskiego z „GoggleBox” po zrzuceniu 140 kilo! Pokazał wstrząsające zdjęcie!

Mateusz Borkowski a szerszej publiczności znany jako Big Boy z programu „GoggleBox. Przed Telewizorem” pokazał zdjęcie, na którym pozuje całkowicie nago! Nie tylko to szokuje, ale fakt, że chłopak schudł 140 kilogramów, a jego ciało nie należy do idealnych! Zobaczcie, jak wygląda ciało Mateusza po tak wielkiej metamorfozie!

Mateusz Borkowski to jedna z osób, z programu nadawanego przez stację TTV „GoggleBox”. Program polega na tym, że wybrani uczestnicy siadają na swoich kanapach w domowym zaciszu i komentują wybrane programy telewizyjne. Ten format tak przypadł widzom do gustu, że doczekał się już kilku sezonów. Teraz jeden z uczestników zszokował wszystkich na swoim Instagramie! Ciało Mateusza Borkowskiego z „GoggleBox” po zrzuceniu 140 kilogramów nie wygląda tak, jakby każdy sobie wyobrażał!

Big Boy a teraz już raczej Mateusz Borkowski stał się jeszcze bardziej popularny przez swoją metamorfozę! Chłopak przez pewien czas przy wzroście 195 cm ważył 240 kg! Aktualnie jego waga spadała do 89 kg i jest to bez wątpienia ogromne osiągnięcie!

Teraz Mateusz w swoich mediach społecznościowych pokazał zdjęcie, którym zszokował nie jedną osobę. W swoim poście odniósł się również do hejterów i zaznaczył, że ich zdanie na temat jego nagiego zdjęcie nie bardzo go interesuje!

Ciało Mateusza Borkowskiego z „GoogleBox”!

Mateusz na fotografii stoi całkowicie nagi, a jedynie co zasłania jego niektóre części ciała jest kartka z napisem „Love haters”. Ciało Mateusza Borkowskiego z „GoggleBox” na zdjęciu, pomimo zrzucenia tylu kilogramów nie jest idealne. Pomarszczona, obwisła skóra i wiele innych niedoskonałości nie zawstydzają chłopaka, a wręcz przeciwnie wyraźnie zaznaczył w opisie, że kocha swoją skórę!

„Love Haters ❤?❤?❤Skóra w której żyje, z którą żyje i którą KOCHAM ❤?❤?❤Pisz co chcesz bo możesz a u mnie i tak będzie:GOODLIFE FOREVER ❤❤❤!!!”.

Naszym zdaniem potrzeba nie lada odwagi, a by zaprezentować publicznie tak intymną fotografię. Natychmiast zauważyli to internauci, którzy nie kryją swojego podziwu dla odwagi Mateusza!

„Mordko, dobrze jest, zrobiłeś więcej niż nie którzy mogą pomyśleć. Ja też zgubiłem parę kilo ale ty zrobiłeś grubą robotę ?”,

„❤️szacunek za odwagę ❤️”,

„Szacunek dla Ciebie jesteś wspaniały ???Pozdrawiam ?”.

My również stwierdzamy, że ciało Mateusza Borkowskiego z „GoggleBox” przeszło ogromną metamorfozę i mamy nadzieję, że taki apel do hejterów chociaż w małym stopniu poskutkuje!  Więcej na temat metamorfozy Mateusza pisaliśmy TUTAJ!

A Wam, jak podoba się post Big Boy’a?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry