Połącz się z nami

Ciąża Lewandowskiej wykorzystana do promocji znanych marek!

News

Ciąża Lewandowskiej wykorzystana do promocji znanych marek!

Zaledwie dwa dni temu gruchnęła wiadomość o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Nie da się ukryć, że media wprost oszalały i rozpisują się na ten temat. Jednak jak widzimy, nie tylko portale i gazety wykorzystują tę wiadomość do swojej promocji. Również bardzo znane światowe marki wpadły na oryginalne pomysły, aby promować swoje produkty! Zobaczcie! Ciąża Lewandowskiej wykorzystana do promocji znanych marek! !

W środę, 6 listopada Robert Lewandowski podczas meczu Ligii Mistrzów po strzelonej bramce wykonał tak zwaną „cieszynkę”. Nikt nie miał wątpliwości, że właśnie tym gestem oznajmił, iż jego rodziny już niebawem się powiększy. Ania Lewandowska jak się okazuje, jest w czwartym miesiącu ciąży, więc dziecko na świecie pojawi się wiosną 2020 roku.
Media od razu zaczęły rozpisywać się na ten temat. Nie wiadomo jeszcze, czy Klara, córeczka Lewandowskich, doczeka się braciszka czy siostrzyczki.

To, że Lewy po raz drugi zostanie ojcem, nie uszło uwadze znanych marek w Polsce, które postanowiły ten fakt wykorzystać do promocji swoich produktów. Musimy przyznać, że pomysłowość ludzka nie zna granic i bez wątpienia hasła, które zostały wymyślone, wpadają w ucho! Zobaczcie, która marka w swoich social-mediach wykorzystała tę wiadomość do promocji!

Ciąża Lewandowskiej wykorzystana do promocji znanych marek!

LIDL

Sieć sklepów Lidl znana jest już ze swoich oryginalnych haseł reklamowych w sieci. Tym razem na profilu Lidla pojawiło się zdjęcie lalki noworodka, które sieć podpisała 

„Kiedy młode wchodzi do gry… Postaw na zabawki z oferty Lidla”

Przy okazji sieciówka pogratulowała państwu Lewandowskim w równie oryginalny sposób, podpisując zdjęcie „GRATULEWY”!

Źródło:
Facebook

IKEA

Popularna sieciówka sklepów meblowych również postanowiła wykorzystać ten fakt do swojej promocji. W social-mediach pojawiło się zdjęcie pokoiku dziecięcego z przewijakiem, a hasło brzmi:

„Kiedy kapitan ogłasza nowe powołanie 😊 ⚽ #Gratulujemy”

Na zdjęciu widzimy napis „PRZEWIJAK WRACA DO GRY”


Źródło:
Facebook

BECK’S

Firma produkująca piwo pokazała zdjęcie piwa bezalkoholowego i podpisała je hasłem:

„Ania przechodzi na bezalkoholowe”Źródło:
Facebook

KFC

Gratulacji w formie reklamy, nie zapomniała złożyć sieć restauracji KFC, która do swojej promocji małego kubełka wymyśliło hasło:

„MAŁY LEWY”


Źródło:
Facebook

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i nie ma co się dziwić, że tak duże marki wykorzystały do niej wiadomość o powiększeniu się rodziny Lewandowskich!

Jak podobają Wam się hasła światowych marek? Musimy przyznać, że są bardzo oryginalne!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry