Ciążowe zachcianki Kaczorowskiej. Aktorka zdradziła również sposób na niechciane mdłości!

8 lutego 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska oczekuje przyjścia na świat swojej drugiej pociechy. Ciąża zdecydowanie jej służy, a aktorka chętnie podejmuje tematy związane z macierzyństwem i tym radosnym okresem w swoim życiu. Teraz natomiast zdradziła, z jakimi zachciankami musi się zmagać. Ciążowe zachcianki Kaczorowskiej. Aktorka zdradziła również sposób na niechciane mdłości!

O drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej-Peli mówiono od dawna. Internauci i media snuły domysły na temat stanu aktorki biorąc pod uwagę, jej dwuznaczne posty oraz zdjęcia, na których pozowała w odzieży, która rzekomo miała na celu zasłonięcie pierwszych krągłości.

Agnieszka odniosła się do wszechobecnych plotek po zakończeniu pierwszego trymestru, potwierdzając przypuszczenia. Aktorka zdradziła wówczas, że wraz z mężem nie znają jeszcze płci drugiego dziecka. Następnie udostępniła na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie w błogosławionym stanie, przyznając:

“Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci…uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio… jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka.” – o tym więcej TUTAJ!

Agnieszka, od kiedy została mamą i na świecie powitała swoją córkę Emilkę poświęciła się w 100% opiece i wychowywaniu jej. Aktorka chętnie podejmuje tematy związane z macierzyństwem zarówno na swoim Instagramie oraz na kanale Youtube.

Ciążowe zachcianki Kaczorowskiej. Aktorka zdradziła również sposób na niechciane mdłości!

Ciążowe zachcianki Kaczorowskiej. Aktorka zdradziła również sposób na niechciane mdłości!

Teraz gdy na nowo przeżywa swój błogosławiony stan postanowiła opowiedzieć swoim fanom o zachciankach, z którymi musi mierzyć się prawie każda kobieta w ciąży. Jak się okazuje, zachcianki Agnieszki nie są zaskakujące, tak samo było w przypadku poprzedniej ciąży:

„Dwa słowa o zachciankach ciążowych (…) Ja na przykład przy Emilce, jak była w brzuchu w pierwszych miesiącach jadłam mnóstwo ziemniaków – kopytka, kluski śląskie, wszystko, co ziemniaczane. Teraz pije bardzo dużo soku pomarańczowego, tzn. piłam, już mi przechodzi, dużo jabłek, które pomagają mi na uczucie mdłości i teraz mam trochę fazę na lody (…)”

Też tak miałyście?

Jeśli jesteście ciekawi, jak prawdopodobnie Agnieszka i Maciej nazwą swoją drugą pociechę zobaczcie tutaj: Kaczorowska pokazała ciążowe krągłości. Jakie imię wybrała dla drugiego dziecka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej