Cichopek dosadnie komentuje doniesienia o śmierci Teresy Lipowskiej

9 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu jeden z portali poinformował o śmierci Teresy Lipowskiej. Informacje te były wyssane z palca, a 83-letnia aktorka ma się bardzo dobrze. Kasia Cichopek, która od lat gra w serialu M jak miłość, dosadnie skomentowała informacje, które znalazły się w sieci.

Informacje o śmierci Teresy Lipowskiej

Teresa Lipowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd, które od lat grają w serialu M jak miłość. 83-letnia aktorka od 2000 roku występuje w uwielbianym przez Polaków serialu, jako Barbara Mostowiak, nestorka rodu. Wielu fanów dwójkowej produkcji nie wyobraża sobie kolejnych odcinków serialu bez serialowej Basi. Jednak w ciągu kilku ostatnich dni w sieci znaleźć można było smutne informacje o śmierci Teresy Lipowskiej. Jeden z portali poinformował, że aktorka zasłabła w swoim domu w Konstancinie-Jeziornie, a następnie zmarła w Szpitalu Wojskowym w Warszawie. Szybko okazało się, że doniesienia te nie mają nic wspólnego z prawdą. Głos w sprawie nieprawdziwych informacji zabrała sama Teresa Lipowska, która nie kryła oburzenia kolejnymi plotkami na swój temat.

“Żyję, jestem zdrowa, wszystko w porządku, jestem po dwóch szczepieniach, pracuję. Nie mam zamiaru wybierać się na tamten świat” – powiedziała Lipowska w rozmowie z teleshow.wp.pl.

Zobacz także: Lipowska żegna się z serialem M jak miłość?

Kasia Cichopek skomentowała informacje o śmierci Teresy Lipowskiej

Informacje o tym, że nie żyje uwielbiana aktorka znana widzom z serialu M jak miłość, nie miały nic wspólnego z prawdą. Kasia Cichopek, która dobrze znana Panią Teresę z planu serialu, nie kryła oburzenia tym, co przeczytała w sieci.

„Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia 😘 A ode mnie: jakim trzeba być człowiekiem żeby pisać w internecie o śmierci Pani Teresy?!?!?! 🤬🤬🤬 Oby Cię ręka sprawiedliwości dopadła!!!! Uważajcie na ten artykuł, to również może być wirus, nie klikajcie w niego!

Jestem szczerze oburzona!!!! Murem i sercem za Panią Teresą, naszym skarbem i dobrem narodowym 💪🏻 Rodzina to jest siła” – napisała wyraźnie wzburzona Kasia

Pod postem Cichopek pojawiło się wiele komentarzy oburzonych rzetelnością niektórych mediów internautów.

„Pani Teresa, to wspaniała osoba, aż serce mnie zabolało gdy zobaczyłam ten artykuł”

„Masakra, co ludzie wypisuja. Ten internet to po prostu zgroza.”

„Właśnie wczoraj gdzieś widziałam w necie.. .jakoś nie moglam w uwierzyć . Co za ludzika ….takie rzeczy wypisywać!!!!!!”

źródło: Instagram Kasia Cichopek/teleshow.wp.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej