“Pytanie na śniadanie”: Cichopek i Kurzajewski odchodzą! Wydali oświadczenie!

23 stycznia 2024
Przez: : W.M.

Zmiany w Pytaniu na śniadanie zdają się nie mieć końca. Po tym, jak potwierdziło się, że Anna Popek, Ida Nowakowska i Robert Rozmus nie będą dłużej prowadzić śniadaniówki i zagrożone są losy także innych prowadzących, media obiegła niespodziewana informacja o odejściu z PnŚ kolejnej pary. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z Pytania na śniadanie!

W ostatnim czasie Pytanie na Śniadanie, popularna śniadaniówka TVP, przeżywa prawdziwe trzęsienie ziemi. Wielu znanych i lubianych prowadzących pożegnało się z programem, a na ich miejsce wchodzą nowe twarze.

Jak już wiadomo, więcej w programie widzowie nie zobaczą między innymi Idy Nowakowskiej, Anny Popek i Roberta Rozmusa. Chociaż wciąż nie jest to oficjalnie potwierdzone, z programem pożegnać mają się także inni prowadzący.

Widzów czekały także inne zaskoczenia. Do grona prowadzących dołączyli Joanna Górska i Robert Stockinger, a w minioną sobotę widzów przywitali również Klaudia Carlos i Robert El Gendy.

Cichopek i Kurzajewski zwolnieni z Pytania na śniadanie

Chociaż losy wielu prowadzących, którzy od kilku tygodni nie pojawiają się na ekranie Pytania na śniadanie wciąż nie są potwierdzone, mało kto spodziewał się, że ze śniadaniówki zniknie jeden z najbardziej lubianych duetów, a mowa o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim.

We wtorkowy poranek na profilu prowadzących PnŚ pojawiło się oświadczenie, w których para dziękuje za czas spędzony przy realizacji programu.

“Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów.
Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce.
Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi.
Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę.
Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym.
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski”
Pod postem Katarzyny i Macieja pojawiło się wiele komentarzy. Widzowie nie dowierzają, że Cichopek i Kurzajewski już więcej nie pojawią sie w śniadaniówce. Co więcej, pojawiają się głos ze stony intenruatów, że po prowadznaych zmianach nie będa dalej ogladac Pytania na śniadanie.
“Ale robią czystki w TVP…szkoda bo prowadzący pytanie na śniadanie byli naprawdę fajni…a tu wchodzi polityka niestety”
“Naprawdę??? Szkoda… wyrzucają fajnych prowadzących i robią z pytania na śniadanie drugie dzień dobry TVN… a gdzie te wolne media?”
“Teraz to już jest TVN -bis więc już nie oglądam w ogóle telewizji.”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z Pytania na śniadanie
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z Pytania na śniadanie


Jesteście w szoku?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej