Cieślak i Miszczak planują ślub? Dyrektor TVN oświadczył się aktorce!

11 września 2020
Przez: : W.M.

Jak informuje jeden z portali, Edward Miszczak oświadczył się o 26 lat młodszej ukochanej. Cieślak i Miszczak planują ślub? Wiele na to wskazuje.

Jaksie okazuje, związek Anny i Edwarda właśnie wszedł na kolejny level. Jak donosi Pudelek, zakochani są już po romantycznych zarzecznych. Poznajcie szczegóły.

W połowie kwietnia media obiegła sensacyjna informacja o nowym związku w świecie polskiego -show-biznesu. Jeden z portali ogłosił, że Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą. Pikanterii sprawie dodawał sam fakt, że aktorka jest młodsza od swojego ukochanego o 26 lat. Chociaż rodzina i przyjaciele aktorki i dyrektora programowego stacji TVN wiedzieli o relacji, jaka ich połączyła, zakochanym udało się ukrywać swój związek przed opinią publiczną przez kilka miesięcy.

Pomimo tego, że Annę Cieślak i Edwarda Miszczaka dzieli znacząco różnica wieku, para jest idealnym dowodem na to, że w miłość nie ma żadnych granic, a sam wiek nie stoi na przeszkodzie do stworzenia trwałego i kochającego się związku.

Jak Edward Miszczak uwiódł
Instagram

Cieślak i Miszczak planują ślub?

Po kilku miesiącach od ogłoszenia, że Cieślak i Miszczak są parą, media ponownie żyją związkiem tej dwójki. Wszystko za sprawą tego, że prawdopodobnie dyrektor programowy TVN oświadczył się swojej ukochanej. Jak informuje portal Pudelek, zakochani są już zaręczeni, a Miszczak poprosił ukochaną o rękę podczas romantycznego urlopu we Frakcji, na którym byli kilka tygodni temu.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce”

Jak dodaje źródło Pudelka, chociaż para poruszała temat ewentualnego ślubu, pierścionek, który wręczył Miszczak Annie, bardzo pozytywnie ją zaskoczył.

„Ania jest oszołomiona szczęściem. Edward naprawdę ją zaskoczył, mimo że rozmawiali o ślubie. Nie spodziewała się jednak, że tak pięknie i romantycznie wszystko zorganizuje. We Francji spędzili trzy tygodnie, a po powrocie do Polski udali się jeszcze na kilka dni do posiadłości Staraków na Mazurach”

Gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej