Połącz się z nami

Ciężarna Dereszowska pokazała duży brzuszek. Poród lada chwila!

Kiedy poród Dereszowskiej?

Z życia gwiazd

Ciężarna Dereszowska pokazała duży brzuszek. Poród lada chwila!

Anna Dereszowska już niebawem urodzi kolejnego dziecko. Jak przyznała, sama aktorka, termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami.

Ania Dereszowska ciąża
Anna Dereszowska zostanie mamą po raz trzeci

Życie prywatne Dereszowskiej

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, a widzowie znają ją z wielu produkcji. Swoje umiejętności aktorskie prezentowała w takich hitach jak Porady na zdrady, Pitbull. Niebezpieczne kobiety czy Lejdis. Mimo ogromnej popularność jaką zdobyła, Dereszowska niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego.

Jak wiadomo, 40-letnia aktorka przez pewien czas związana byłą z aktorem Piotrem Grabowskim, a owocem tego związku jest ich córka Lena, która urodziła się w 2008 roku. Para rozstała się, a Anna aktualnie związana jest z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma 6-letniego syna Maksa.

Zobacz także: Jak wygląda partner Anny Dereszowskiej?

Kilka miesięcy media zaczęły donosić, że Dereszowska spodziewa się kolejnego dziecka, a informacja ta miała ujrzeć światło dzienne dzięki osobie związanej z serialem Komisarz Mama, w którym grała aktorka.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Dereszowska (@dereszowska)

Kiedy rodzi Anna Dereszowska?

Niedługo po medialnych doniesieniach odnośnie stanu błogosławionego gwiazdy, sama Dereszowska opublikowała  na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z ciążowym brzuchem. Tym 40-latka potwierdziła, że faktycznie niebawem po raz trzeci zostanie mamą.

Od tego czasu na Instagramie Anny coraz częściej zobaczyć można było zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości.

Wielu fanów aktorki z pewnością zastanawia się, kiedy Dereszowska wyda na świat dziecko. Sama Ania opublikowała właśnie na swoim profilu zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem, przyznając, że prawdopodobnie bierze udział w ostatnim koncercie przed porodem.

„Przed robotą.
Zdaje się, że to mój ostatni wokalny „dżob” przed rozczłonkowaniem”
– podpisała post

Wszystko skazuje na to, że poród aktorki zbliża się wielkimi krokami. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzaniem, że Ania w ciąży wygląda kwitnąco.

źródło: Instagram Anny Dereszowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry