Połącz się z nami

Ciężarna Glinka w obiektywie męża na rajskich wakacjach! Pozuje w bikini!

Z życia gwiazd

Ciężarna Glinka w obiektywie męża na rajskich wakacjach! Pozuje w bikini!

Katarzyna Glinka wraz z początkiem roku ogłosiła swój błogosławiony stan. Teraz postanowiła złapać chwilę oddechu i wraz z ukochanym wybrała się na wakacje! Zobaczcie, jak się prezentuje w bikini! Ciężarna Glinka w obiektywie męża na rajskich wakacjach!

Katarzyna Glinka to polska aktorka filmowa i teatralna, dodatkowo prezenterka telewizyjna. W życiu prywatnym była żona Przemysława Gołdona, z którym ma synka – Filipa. W zeszłym roku zaręczyła się z Jarosławem Bienieckim, z którym spodziewa się drugiego dziecka!

Tę szczęśliwą dla niej nowinę, ogłosiła za pomocą swojego profilu na Instagramie. Aktorka dodała zdjęcie, na którym trzyma się za brzuszek i wyznała:

„Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻 (…)”

Ciężarna Glinka w obiektywie męża na rajskich wakacjach!

Katarzyna postanowiła jak inne gwiazdy, tą zimową porą wygrzać się w ciepłym słońcu, podczas zasłużonego urlopu. Dołączyła do grona gwiazd takich jak np. Natalia Siwiec, która odpoczywała najpierw w gorącym Meksyku, a teraz postanowiła odwiedzić Miami – o tym możecie przeczytać TUTAJ! Katarzyna dzieli się różnymi zdjęciami. Na jednym z nich zapozowała w samym bikini. Aktorka stoi tyłem, na tle basenu i egzotycznych palm. Zdjęcie podpisała:

„Chciałam, żeby mi jakąś ładną fotkę na insta cyknął. Także tak najlepiej wyglądam w obiektywie mojego hubby”

Jak również sama zaznaczyła pod jednym ze zdjęć, zdecydowanie woli plażowe klimaty od tych zimowych:

„serio uwielbiam slońce i nie umiem oszukać organizmu ,ze mogę energię czerpać np morsujac 😜 kocham ciepło , slońce i plażing 🌞🌞🌞🌞 jak dla mnie lato może trwać cały rok!”– czytamy na Instagramie Kasi.

Po sylwetce Katarzyny nie widać, żeby na razie przybrała na wadze – jej sylwetka prezentuje się idealnie! Zazdrościcie Katarzynie rajskiego urlopu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry