Połącz się z nami

Ciężarna Klaudia Halejcio w stroju kąpielowym – „Hipopotam szykuje się do wejścia do wody”

Klaudia Halejcio już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy.

Z życia gwiazd

Ciężarna Klaudia Halejcio w stroju kąpielowym – „Hipopotam szykuje się do wejścia do wody”

Klaudia Halejcio jeszcze w tym roku po raz pierwszy przywita na świecie swoją pociechę. Aktorka i influencerka od czasu ogłoszenia ciąży nadrabia zaległości i zamieszcza zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Tym razem możemy zobaczyć ją w stroju kąpielowym! Zobaczcie, jak się prezentuje!

Co wiemy o Klaudii Halejcio?

Klaudia jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Na szklanym ekranie mogliśmy widywać ją nie tylko w filmach i serialach, ale również w takich programach jak: „Taniec z Gwiazdami”, czy „Dance Dance Dance”. Niemniej jednak od jakiegoś już czasu prężnie działa na swoim profilu na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 400 tysięcy obserwatorów.

Klaudia Halejcio już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy.
Klaudia Halejcio niedługo zostanie po raz pierwszy mamą!

Ciekawostką jest również to, że Klaudia swojego czasu spotykała się z Tomaszem Barańskim, z którym poznała się na treningach do programu „Taniec z Gwiazdami”. Teraz jest ponownie szczęśliwie zakochana, a już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą!

Kim jest ukochany aktorki?

Klaudia, od kiedy zaczęła swój nowy związek początkowo nie była zbyt wylewna na temat tego, kto skradł jej serce. Choć na jej profilu pojawiały się zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, to dopiero nie dawno zdradziła, kto nim jest. Wiadomo, że ma na imię Oskar i jest biznesmenem, który z dużym powodzeniem działa w branży internetowej.

Ze zdjęć, które Klaudia zamieszcza w sieci możemy wywnioskować, że ukochany gwiazdy uwielbia obsypywać ją prezentami i doskonale wie, jak rozpieszczać swoją ukochaną. To właśnie w Walentynki Klaudia i Oscar zamieszczając zdjęcia w sieci ogłosili, że już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Zobacz również: Jak aktorka wraz z partnerem ogłosili ciążę!

Halejcio pozuje w stroju kąpielowym

Od kiedy Klaudia ogłosiła, że niebawem zostanie mamą na jej profilu na Instagramie zaczęły pojawiać się coraz częściej zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Choć do najnowszego Halejcio dodała zabawny wpis, to nie możemy się z nim zgodzić. Klaudia wprost promienieje w ciąży i wygląda obłędnie z dodatkowymi kilogramami:

„Hipopotam szykuje się do wejścia do wody 😂🤰🏻🤫💦”

Wielu obserwatorów profilu Klaudii zwróciło uwagę na jej coraz większy ciążowy brzuszek. Pod zdjęciem nie brakuje również komplementów:

„Och nie jeden hipopotam chciałby tak wyglądać 😁👌cudnie Ci w dwupaku”

„Jesteś prześliczna ❤️”

„Jaki słodki ten hipcio ❤️ cudownie wyglądasz, ciąża Ci służy 😍”

„Nigdy nie widziałam tak ładnego hipopotama”

Dodajmy, że Klaudia i Oscar oczekują córeczki, a o płci dziecka również poinformowała Klaudia na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz również: W jaki sposób Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka!

Też uważacie, że ciąża służy aktorce?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry