Połącz się z nami

Ciężarna Kurdej Szatan i plejada gwiazd w nowym challengu. Nie wszystkim się spodobał! [WIDEO]

CUCchallenge

Rozrywka

Ciężarna Kurdej Szatan i plejada gwiazd w nowym challengu. Nie wszystkim się spodobał! [WIDEO]

Czas izolacji przyczynia się do powstawania coraz to nowszych akcji w mediach społecznościowych, w których bardzo chętnie biorą udział znane osoby. Tym razem powstał #CUCchallenge, w którym wzięła udział cała plejada gwiazd z naszego show-biznesu! Na czym polega i dlaczego nie wszystkim spodobał się ten pomysł? Zobaczcie! Ciężarna Kurdej Szatan i plejada gwiazd w nowym challengu.

Od kiedy w naszym kraju pojawił się koronawirus, życie wielu osób przeniosło się do sieci. To właśnie tam gwiazdy są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Chętnie publikują zdjęcia i pokazują, jak spędzają czas kwarantanny. Brak pracy i odwołanie kolejnych projektów przyczyniło się do wzmożonej kreatywności gwiazd, które chętnie podejmują kolejne wyzwania.

Był już #pillowchalennge, który bił rekordy popularności w mediach społecznościowych na całym świecie. Tym razem gwiazdy nagrały filmik, którym chciały zwrócić uwagę na przemoc domową i zachęcić swoich obserwatorów do reagowania w takich sytuacjach. Jak im to wyszło i dlaczego nie wszystkim spodobała się ta akcja?

Ciężarna Kurdej-Szatan i plejada gwiazd w nowym challengu.

W najnowszym filmiku, który pojawił się na Instagramie Basi Kurdej-Szatan, wzięła udział cała plejada polskich gwiazd. Na nagraniu widzimy między innymi: Rafała Maślaka, Annę Markowską, Asię Opozdę, Maciej Dowbora, Julię Wieniawę, czy Adama Zdrójkowskiego.

#CUCchallenge miał w swoim zamyśle zwrócić uwagę na przemoc domową, która w okresie izolacji jeszcze bardziej nabrała na sile. Jak zaznaczyła aktorka w opisie do nagrania:

„Nasz film to tylko zabawa. Jednak codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy. Jeżeli jesteś jej świadkiem – nie bądź obojętny, REAGUJ!”

Jednak jak czytamy w komentarzach, nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu. Wiele osób zarzuciło artystom, że robienia sobie żartów z tak poważnego problemu na pewno nie pomaga w jego rozwiązaniu:

„Niee, to nie jest świetna robota. Temat jest poważny, a na tym filmie widać wyraźnie, że osoby które w nim wystąpiły robią sobie jaja, i traktują granie w tym czymś jak udział w jakieś słabej komedii.”

Na te komentarze postanowiła odpowiedzieć aktorka:

„To jest pomysł wzięty ze Stanów, zabawa tiktokowa, zabawa montażem niczym filmy akcji. I tyle. Natomiast niektóre osoby biorące udział bały się, że jednak jest to dość hardcorowe i zasugerowały, aby jednak dodać info apropos walki z przemocą … więc – dodaliśmy. Ale sam filmik był jedynie zabawą filmową i zabawą montażem. Jak wszystko, co również zawierają filmy czy inne produkcje”.

Dodajmy, że pojawiły się również setki pozytywnych komentarzy, w których czytamy:

” Hahah super pomysł 👏👏👏❤️ „

” Super pomysł i wykonanie 😅♥️ „

A Wam, jak się podoba najnowszy challenge?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry