Połącz się z nami

Ciężarna Rozenek odlicza dni do porodu. Pokazała piękną kołyskę, która nie należy do najtańszych!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Ciężarna Rozenek odlicza dni do porodu. Pokazała piękną kołyskę, która nie należy do najtańszych!

Małgosia Rozenek-Majda lada moment na świecie przywita swojego trzeciego synka. Wraz z Radosławem odliczają już dni do porodu, a teraz na swoim Instagramie pokazała piękną kołyskę, która trzeba przyznać, nie należy do najtańszych. Zobaczcie, za ile i gdzie możecie ją kupić! Ciężarna Rozenek odlicza dni do porodu!

Małgosia Rozenek-Majdan jest już na finiszu ciąży. Wraz z Radosławem chętnie dzielą się zdjęciami wyprawki dla swojego dziecka, jak i nie raz byliśmy świadkami pięknych sesji ciążowych, które publikowali na swoich profilach.

Dodajmy, że będzie to trzeci syn Małgorzaty, ale pierwszy Radosława, który w jednym z wywiadów przyznał, że nie może doczekać się, aż zobaczy go na świecie. Majdanowie przeszli długą drogę, aby ich marzenie się spełniło. Nie brakowało chwil zwątpienia, jednak to właśnie dzięki metodzie in-vitro Małgosia już niebawem przywita kolejnego członka rodziny na świecie.
Małgorzata jakiś czas temu pokazała urządzony pokoik dla synka, który trzeba przyznać, robi wrażenie. Zobaczcie TUTAJ!

Jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało, wszystko jest urządzone ze smakiem i klasą. Tym razem Małgosia pokazała piękną kołyskę, która jak się okazuje, porusza się w rytm bicia serca maluszka! Zobaczcie!

Ciężarna Rozenek odlicza dni do porodu.

Po ostatnim poście Małgorzaty możemy zobaczyć, że jest już w 100% przygotowana do przywitania synka:

„Zostało już niewiele czasu… 😊🤰🤱🏼 Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwilę, jak tylko się da. 😜😝🥵 śpioszki? ✔️kupione 😏pokoik? ✔️Urządzony 😜 Imię? ✔️wybrane 🤫 kołyska DREAMER? ✔️ złożona 💪🏻 i nawet ustawiona w sypialni . Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, @r_majdan? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę ❤️❤️❤️ ps. Sama chciałbym mieć takie łóżko 🤣”

Dodajmy, że to Radosław miał udział w składaniu kołyski dla syna, czym również pochwalił się na swoim profilu.

Kołyskę znajdziemy na stronie kołyska.pl. Model, który wybrała Małgorzata z Radosławem to Dreamer. Na pewno na uwagę zasługuje to, że kołyska porusza się w rytm bicia serca maluszka, czyli wykonuje 60 ruchów na minutę. Cena, jaką musimy za nią zapłacić to 1,199 złotych!

Jak podoba Wam się nowy mebelek w domu Majdanów? Skusilibyście się na takie łóżeczko dla swojego dziecka?

TUTAJ możecie zobaczyć, jak się prezentuje Małgorzata Rozenek – Majdan w stroju gejszy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry