Połącz się z nami

Ciężarna Rozenek w obcisłej sukience odlicza dni do porodu!

Moda i uroda

Ciężarna Rozenek w obcisłej sukience odlicza dni do porodu!

Lada moment na świecie pojawi się synek Małgosi i Radosława. Ciężarna Rozenek w obcisłej sukience pozuje do zdjęcia. Perfekcyjna pani domu odlicza dni do porodu!

Na początku czerwca Małgosia Rozenek-Majdan po raz trzeci zostanie mamą. Perfekcyjna pani domu już odlicza dni do porodu!

W połowie grudnia, Radosław Majdan ogłosił szczęśliwą nowinę o powiększeniu swojej rodziny. Po ciężkich staraniach, Małgorzata Rozenek- Majdan zaszła w upragnioną ciążę. Od razu posypały się tony gratulacji, a przyjaciele i fani pary nie kryli swojej ogromnej radości.

Stan błogosławiony bardzo służy celebrytce. Chociaż, jak sama przyznała, sporo przytyła w tym okresie, bo nie potrafi odmówić sobie ciążowych zachcianek, to jednak perfekcyjna pani domu zdaje się nie przejmować nadmiernymi kilogramami. Małgosia czerpie ogromną radość ze stanu w jakim się znajduje. Mimo, że sytuacja jaka ostatnio panuje na świecie, w związku z pandemią koronawirusa, przyszła mama stara się nie tracić pogody ducha. Jej obawy budził jednak samotny poród. Na szczęście powróciły rodzinne porody i Majdanowie będą mogli być razem w tym szczególnym momencie.

Ciężarna Rozenek w obcisłej sukience odlicza dni do porodu!

Przed rodziną teraz ostatnia prosta. Niebawem na świecie pojawi się długo wyczekiwany synek. Podczas porodu Małgorzacie będzie towarzyszył jej mąż. Dla perfekcyjnej pani domu to bardzo ważne, że Radosław będzie wspierał ją w tym szczególnych chwilach. Małgosia już odlicza dni do porodu. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej sukience. W poście przyszła mama przyznała, że ostatni miesiąc miesiąc bardzo jej się dłuży. Przy okazji dodała wsparcia innym przyszłym mamom, będących w 9 miesiącu ciaży.

„Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni 😂😂😂 ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży🥰 jeszcze będziemy szczupłe💪znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco🤣 i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić 😜 😂😂”

Wpis Rozenek spotkał się ze sporym odzewem ze strony przyszłych mam:

„To samo ostatnio stwierdzilam😂 u ludzi miesiac to 28 30 lub 31 dni a u ciężarnej miesiąc ma 64469864336 dni 😂”

„Wierzę w to 🤰👍16 dni do terminu jak wieczność 🙈”

„Ma Pani racje dłuży sie niesamowicie 😂 ja obecnie jestem 4 dni po terminie i dalej cisza… „

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry