Ciężkie ROZSTANIE Roznerskiego i Kalskiej! Co się stało?!

19 lipca 2019
Przez: : M.J

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Razem pracują i żyją ze sobą, więc na pewno nie będzie im łatwo spędzić kilku tygodni osobno. Co jest powodem ich rozstania? Zobaczcie!

Roznerski i Kalska nie tylko tworzą udany związek w życiu prywatnym, ale również na co dzień razem pracują. Para gra w popularnym serialu “M jak Miłość” i wspólnie możemy ich zobaczyć na deskach teatru “6. Piętro” w spektaklu Eugeniusza Korina “Piękna Lucynda”.

Jak więc radzą sobie z tym, że praktycznie 24 godziny na dobę są razem?

“Schodząc z planu zdejmujemy buty sceniczne i wchodzimy do naszego domu na czysto i staramy się żyć takim normalnym życiem”– powiedzieli zgodnie podczas jednego z wywiadu dla “Dzień Dobry TVN”.

Mikołaj Roznerski jest ojcem 8-letniego chłopca, który na co dzień mieszka ze swoja mamą, Martą Juras. Aktor i jego była dziewczyna rozstali się w zgodzie i bez najmniejszych problemów dzielą się obowiązkami wychowawczymi.

Jak pisaliśmy również jakiś czas temu TUTAJ! Syn aktora tak bardzo polubił jego nową partnerkę, Adrianę, że nawet zaczął namawiać swojego tatę do pójścia o krok dalej i wzięcia z nią ślubu.

W mediach pojawiają się coraz częściej pogłoski o tym, że para w tajemnicy jest już po oficjalnych zaręczynach, jednak sami zainteresowani nie potwierdzili jak do tej pory tych informacji.

“Nie wiem, może były, może nie. Nie wiem, kto to wie… Pozwolisz, że zachowam to dla siebie”– powiedział w wywiadzie z reporterką “Jastrząb Post”.

Teraz dochodzą słuchy, że para musi się rozstać aż na 8 tygodni! Co jest powodem takiej decyzji zakochanych?

Okazuje się, ze Roznerski, który na co dzień zajęty obowiązkami nie ma zbyt wiele czasu dla swojego syna Antka, postanowił ten czas spędzić właśnie z nim. Syn i ojciec mają w planach najpierw wybrać się do rodzinnej wsi aktora, a później odwiedzić któryś z tropikalnych krajów.

“Pojadą do rodzinnej wsi aktora pod Wrocławiem, potem Mikołaj chce zabrać Antka do ciepłych krajów”– czytamy w jednym z tygodników.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie to będą prawdziwe męskie wakacje i Adriana zostanie w stolicy. Kobieta nie ma nic przeciwko, żeby Mikołaj poświęcił czas tylko synowi i jak już wcześniej pisaliśmy ma tak dobry kontakt z Antkiem, że na pewno nie sprzeciwia takiemu rozwiązaniu.

Życzymy obu panom wspaniałych wspólnych przygód i spędzonych wakacji!

Myślicie, że to dobry pomysł, że Mikołaj te wakacje spędzi bez Adriany?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz