Połącz się z nami

Co Ida Nowakowska sądzi o Basi Kurdej-Szatan? Jej słowa mogą zaskoczyć!

Z życia gwiazd

Co Ida Nowakowska sądzi o Basi Kurdej-Szatan? Jej słowa mogą zaskoczyć!

W programach rozrywkowych Telewizji Polskiej nastały ogromne zmiany. Wszystko po tym, jak TVP ograniczyło współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan! Konieczne okazało się znalezienie nowej prowadzącej „The Voice Kids”, którą, jak już wiemy, została Ida Nowakowska! A co sądzi na temat Basi Kurdej-Szatan? Jak sama powiedziała „nie wiedziałam kim jest”! Zobaczcie!

Jakiś już czas temu media obiegła wiadomość, że TVP żegna się z Barbarą Kurdej-Szatan i jak się okazało, powodem tego były jej poglądy polityczne. Rozstanie odbyło się w niezbyt dobrych okolicznościach, a więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! . Tak więc jeden z formatów „The Voice Kids” poprowadzi Nowakowska! A co Ida Nowakowska sądzi o Basi Kurdej-Szatan? Zobaczcie!

View this post on Instagram

a smile is the shortest distance between two people ✨

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

Ostatnio Ida udzieliła krótkiego wywiadu dla magazynu „Party” w którym wypowiedziała się na temat Basi, którą zastąpi już w jesiennej edycji „The Voice Kids”.

Co myśli na jej temat i dlaczego wcześniej nie wiedziała kim jest Barbara Kurdej-Szatan?

View this post on Instagram

No i jak ? :> zamówienia -> link w BIO ! #todopieropoczątek #mycollection #limitededition @patriotic.lady @patriotic_48

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

„Powiem szczerze teraz, bo chyba wcześniej tego nie mówiłam. Kiedy przyjechałam do Polski nie wiedziałam kim jest Basia Kurdej-Szatan. Nie było mnie dosyć długo (przypominamy, że Ida przez pewien czas mieszkała w Stanach). Przyjechała i nagle jest postać, która jest wszędzie. Wyjmuję pieniądze z bankomatu- tam jest Basia, na bilbordzie jest-Basia, poszłam do teatru- była Basia.”– powiedziała Ida wyraźnie zaskoczona popularnością aktorki.

Ida Nowakowska pierwszy raz miała okazję poznać Kurdej-Szatan, kiedy obie panie prowadziły sylwestra. Basia wraz z Tomaszem Kammelem, a Nowakowska współprowadziła całe show.

Więc co Ida Nowakowska sądzi na temat Barbary Kurdej-Szatan? Czy panie przypadły sobie do gustu?

Panie wpadły na siebie w garderobie przed rozpoczęciem sylwestrowej zabawy.

„Była taka normalna. Pomyślałam, ciekawe czy ona tylko tak udaje. I ona taka jest. Ona jest po prostu normalną, fajną dziewczyną. Uwielbiam jej męża. Są fajną rodziną, mają piękną córeczkę. Gdzieś tam prezentują takie fajne wartości rodzinne, które lubię!”.

Nowa prowadząca „The Voice Kids” wypowiedziała się również na temat tego, że nie jest prawdą, że wygryzła Basię z programu. Jak sama wyznała, w tym biznesie nie wolno przywiązywać się do programów, ponieważ nigdy nie wiesz, czy będziesz w kolejnej edycji!

Na koniec Ida dodała, że Baśka jest po prostu fajną, wyluzowaną krejzolką i obie panie, od razu zapałały do siebie sympatią!

Jak widzimy, nie ma mowy o żadnym konflikcie pomiędzy paniami. Ida na pewno ma wysoko postawioną poprzeczkę, jeżeli chodzi o prowadzenie „The Voice Kids”, lecz trzymamy za nią kciuki i nie możemy się już doczekać emisji programu!

Myślicie, że Ida godnie zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli gospodyni show?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry