Połącz się z nami

Co kryją WNĘTRZA domu Sonii Bohosiewicz? Aktorka pokazała swój PIĘKNY apartament!

Z życia gwiazd

Co kryją WNĘTRZA domu Sonii Bohosiewicz? Aktorka pokazała swój PIĘKNY apartament!

Sonia Bohosiewicz jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Ostatnio dla „Dzień Dobry TVN” pokazała swój luksusowy apartament w centrum Warszawy! Zobaczcie jak mieszka!

Sonia Bohosiewicz nie należy do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Wiele znanych osób ze świata show-biznesu unika wpuszczania kamer do swoich domów, które są jednym z niewielu miejsc, gdzie popularne osoby mogą mieć trochę swojej prywatności. Jednak aktorka ostatnio postanowiła najwidoczniej zrobić wyjątek i zaprosiła kamery „DDTVN” do swojego okazałego apartamentu w samym centrum stolicy! Zobaczcie jej piękne lokum!

Aktorka zaprosiła do swojego królestwa dziennikarza stacji TVN, Mateusza Hładko, któremu zdradziła przy okazji szczegóły z imprez, które odbywają się na jej okazałym tarasie. Pomimo tego, że jej apartament mieści się niemal w centrum stolicy, posiada on ogromny taras, który ma około 60 metrów kwadratowych i na pewno jest idealnym miejsce do zapraszania i goszczenia na nim gości!

Salon aktorki również robi wrażenie. Jest on zrobiony w minimalistycznym stylu, a przytulności dodaje mu wszem obecne drewno. Wrażenie robi również ogromna sofa, na której aktorka może wypoczywać po dniach pełnych zajęć!

W salonie znajduje się również wielki stół z krzesłami, lecz jak stwierdziła sama Bohosiewicz, bardzo rzadko jej rodzina do niego zasiada!

Sonia jest również wielką miłośniczką staroci, o czym może świadczyć przepiękny stary zegar, który stoi w centralnym miejscu apartamentu. Jest to rodzinna pamiątka jej męża, a przed laty należał on do jego dziadka!

Kuchnia jak w wielu innych domach i u Sonii znajduje się w centralnym miejscu. Jak zdradziła aktorka, podczas organizowanych imprez to właśnie tutaj jej goście się gromadzą przy kuchennym blacie. Jest to proste wnętrze, ale idealnie współgra z salonem, z którym zresztą jest połączona!

Sypialnia aktorki to typowe minimalistyczne wnętrze, w którym na próżno szukać przepychu.

W apartamencie znajdują się dwie łazienki. Jednak należy do aktorki i jej męża, natomiast druga do jej dwóch synów. W rozmowie z dziennikarzem TVN, Sonia przyznała, że podczas projektowania swojego królestwa walczyła o to, by w jej łazience znalazła się zarówno wanna, jak i prysznic.

Mąż Sonii Bohosiewicz jest wielkim miłośnikiem geografii, a raczej kartografii. Na ścianach w przedpokoju wisi wiele starych map oprawionych w antyramy, które dodają klimatu temu miejscu.

„Na ścianie są mapy. Ponieważ mój mąż je uwielbia, kolekcjonuje. Więcej tych map jest za tymi zamkniętymi drzwiami. Ale tam nie wolno wchodzić, tam jest jego samotnia, jaskinia „– powiedziała w wywiadzie.

Pokoje jej synów również są skromne i wykonane w minimalistycznym stylu.

Cały apartament Sonii Bohosiewicz jest bardzo przestronne i eleganckie. Nie ma tam mowy o przepychu i niepotrzebnych bibelotach. Drewno, które jest wszechobecne, dodaje mu przytulności i na pewno ociepla ten 163-metrowy apartament!

TUTAJ! możecie zobaczyć całe królestwo i wywiad Sonii Bohosiewicz!

Jak podoba Wam się królestwo aktorki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry