Połącz się z nami

Co łączy Klaudię El Dursi z Natalią Siwiec?

Z życia gwiazd

Co łączy Klaudię El Dursi z Natalią Siwiec?

O tym, że Klaudia i Natalia się znają, wiadomo nie od dziś. Jaka naprawdę jest relacją między paniami? Uczestniczka Top Model w jednym z wywiadów wyjawiła szczegóły tej więzi. Co łączy Klaudię El Dursi z Natalią Siwiec?

Klaudia El Dursi była jedną z modelek, która dzielnie walczyła o tytuł Top Model. Chociaż modelka odpadła z tuż przed finałem, zdecydowanie jest jedną z barwniejszych postaci zakończonego niedawno programu. Jej popularność miała też swoje złe strony, o których Klaudia przekonała się w trakcie emisji show. Kto pomógł jej poradzić sobie z emocjami, które wówczas jej towarzyszyły?

Klaudia w Top Model

Gdy modelka pojawiła się na castingach, od razu wzbudziła poruszenie nie tylko wśród jurorów. Jej wyrazista i niebanalna uroda zwróciły uwagę i Klaudia pierwszy raz w historii programu Top Model, automatycznie dostała się do domu modelek, otrzymując złoty bilet. Jej osoba momentalnie zainteresowała internautów, którzy dowiedzieli się o Klaudii więcej, niż zdradziła przed kamerą. Jak się okazało, modelka stawiała już pierwsze kroki w show-biznesie wiele lat temu i miała znajomych wśród znanych gwiazd m.in. Natalię Siwiec. Widzowie zarzucili, że głównie dzięki znajomościom Klaudia El Dursi doszła w programie tak daleko. Modelka w programie zajęła ostatecznie 5 miejsce, a odpadła tuż przed wielkim finałem. Wszystko osiągnęła wyłącznie dzięki swojej ciężkiej pracy! Jak radziła sobie z hejtem, w trakcie emisji odcinków programu?

Co łączy Klaudię El Dursi z Natalią Siwiec?

Jak się okazuje, w trudnych momentach wspierała ją właśnie Natalia Siwiec. Klaudia w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jakie relacje połączyły je obie i kiedy poznała Natalię.

„Z Natalką znamy się kilkanaście lat. Nie jest to jakaś bardzo intensywna relacja, po prostu poznałyśmy się wiele lat temu, mamy wspólnych znajomych i faktycznie czasami się spotykamy. To jest super dziewczyna. Teraz w tym bardzo ciężkim dla mnie momencie wspiera mnie i pomaga.”

View this post on Instagram

🔥👊🧡#takiteam #brunette #blonde #girls #sopot

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Natalia Siwiec zaistniała na stałe w polskim show-biznesie w 2012 roku, kiedy to w naszym kraju odbywały się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Modelka została okrzyknięta Miss Euro i pomimo wielu zachwytów jej uroda i osobą, również mierzyła się z niepochlebnymi komentarzami na swój temat. Jej doświadczenie pomogło Klaudii El Dursi poradzić sobie z emocjami, z którymi jeszcze nie tak dawno temu się zmagała.

„Jak był taki moment, kiedy było mi ciężko, to była to pierwsza osoba, do której zadzwoniłam, żeby otrzymać wsparcie i dowiedzieć się, co robić z takimi nieprzyjemnymi sytuacjami. I mi pomogła.”– dodała Klaudia reporterce Jastrząb Post.

Mamy nadzieję, że najgorsze już za Klaudią! Życzymy jej samych sukcesów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry