Co Lewandowska uważa o transferze Roberta? Ania po raz pierwszy o zmianach w ich życiu

18 lipca 2022
Przez: : W.M.

W ostatni weekend media zelektryzowała wiadomość o przejściu Lewego do klubu FC Barcelona. Po tym, jak wielokrotny mistrz Hiszpanii potwierdził, że nasz rodak zmienia klubowe barwy, sprawę po raz pierwszy skomentowała żona piłkarza. Ania Lewandowska nie ukrywa, że przed ich rodziną ogromne zmiany.

Transfer Roberta Lewandowskiego

Na tę chwilę czekali wszyscy fani Roberta Lewandowskiego. O tym, że piłkarz po 8 latach chce opuścić Bayern Monachium, wiadomo było od kilku tygodni, lecz informacje o tym, gdzie będzie grał, do końca były trzymane w tajemnicy. Mimo iż media niejednokrotnie sugerowały, że Lewy przyodzieje barwy katalońskiego klubu, pojawiały się od pewnego czasu, dopiero w miniony weekend na jaw wyszło, że nasz rodak będzie grał w FC Barcelonie.

Zobacz także: Ile za transfer Roberta Lewandowskiego do FB Barcelony?

W minioną sobotę hiszpański klub oficjalnie potwierdził, że zawarto porozumienie dotyczące transferu Polaka na Camp Nou. Jak dodano, przed Lewandowskim już tylko testy medyczne oraz podpisanie kontraktu.

Lewandowska o transferze Lewego

Ania i Robert od lat uchodzą za wyjątkowe zgodne małżeństwo. Para zawsze się wspiera i może na sobie polegać. Nie inaczej było i tym razem. „Lewa” po tygodniach licznych spekulacji nad odejściem Roberta z Bayern Monachium po raz pierwszy odniosła się do transferu męża.

Ania Lewandowska
Ania Lewandowska/ fot. Instagram

Żona Lewandowskiego przyznała, że zmiany w ich życiu kosztowały jej rodzinę wiele emocji. Jak podkreśliła, od lat mieszkała w Monachium, gdzie znajdował się ich rodzinny dom. To właśnie w Niemczech na świat przyszły ich dwie córki Klara i Laura.

„Emocje powoli opadają i przychodzi zrozumienie jak duża zmiana jest przed naszą rodziną. Jestem wdzięczna za wszystko co spotkało nas w ostatnich latach. Monachium było naszym domem, miejscem w którym urodziły i wychowywały się nasze dziewczynki. Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia.”

Jak dodała Ania, przez nimi nowy rozdział w życiu, który będzie także wyjątkową przygodą.

„Jednak dom jest tam gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będe mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział! 🤍

źródło: Instagram Lewandowskiego/Instagram Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej