Połącz się z nami

Co z rolą Kasi Glinki w serialu „Barwy szczęścia”? Czy aktorka pożegna się z produkcją?

co z rola Kasi Glinki

Rozrywka

Co z rolą Kasi Glinki w serialu „Barwy szczęścia”? Czy aktorka pożegna się z produkcją?

Od pewnego czasu media spekulowały, że aktorka, która niedawno urodziła drugie dziecko, odejdzie z serialu. Czy to możliwe? Co z rolą Kasi Glinki w serialu „Barwy szczęścia”?

Widzowie, którzy śledzą losy dwójkowego serialu „Barwy szczęścia”, zastanawiają się, co z postacią Kasi Pyrki. Czy po wielu latach aktorka grająca jedną z głównych ról pożegna się z produkcją?

Katarzyna Glinka z serialem „Barwy szczęścia” związana jest już od 13 lat. Postać Kasi Pyrki, w którą się wciela, przez lata dostarczała widzom wielu emocji. Bohaterka przez długi czas nie mogła znaleźć w życiu miłości oraz zmagała się z licznymi problemami. Od pewnego czasu Pyrka wiedzie szczęśliwe rodzinne życie u boku męża Łukasza oraz synka Ksawerego.

Gdy kilka miesięcy temu okazało się, że aktorka Kasia Glinka wcielająca się w uwielbioną postać „Barw szczęścia”, jest w ciąży, wielu widzów zastanawiało się, co z rolą Kasi Pyrki.

Co rolą Kasi Glinki w serialu „Barwy szczęścia”?

Kasia Glinka dokładnie 8 maja pochwaliła się swoim fanom, że ponownie została mamą. Aktorka, która ma już 8-letniego synka Filipa, urodziła drugiego chłopca – Leo. Czy macierzyństwo aktorki serialu „Barwy szczęścia” sprawi, że Glinka odejdzie z produkcji? Serwis „Plejada” postanowił zapytać o tę kwestię Karolinę Baranowska, odpowiedzialną za PR dwójkowego serialu.

„Jesteśmy umówieni z Katarzyną Glinką na powrót na plan za jakiś czas. Zapraszam na odcinki „Barw szczęścia” po wakacjach, nie zabraknie w nich wątku Kasi Górki i wtedy widzowie dowiedzą się, jak potoczą się jej losy.”

Jak informuje „Super Express”, postać Kasi Pyrki opuści Polskę i na jakiś czas wyjedzie do Włoch.

„Aktorka pracowała na planie serialu aż do końca obecnego sezonu, a ciążę udało się sprytnie ukryć. Ponieważ jej bohaterka, Kasia Górka, nie będzie w ciąży, to na jakiś czas zniknie z ekranu. W 2272 odcinku „Barw szczęścia” Kasia stanie przed szansą wyjazdu do Włoch z przyjaciółką Anitą (Karolina Porcari). Czy zostawi męża Łukasza (Michał Rolnicki) i syna Ksawcia (Bartosz Gruchot)?”

Czy informacje tabloidu okażą się prawdą, zobaczymy dopiero za jakiś czas. Jedno jest pewne. Kasia Glinka nie odejdzie z serialu „Barwy szczęścia”.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry