Co z wątkiem Basi Kurdej-Szatan w „M jak miłość”? Przez ciążę odejdzie z serialu?

5 maja 2020
Przez: : W.M.

Widzowie, którzy śledzą losy dwójkowego serialu, zastanawiają się, jak potoczą się losy Joasi Chodakowskiej. Co z wątkiem Basi Kurdej-Szatan? Czy ciąża aktorki spowoduje, że gwiazda zakończy przygodę z serialem?

Chociaż od ogłoszenia ciąży Basi minęło zaledwie kilka dni, widzowie „M jak miłość” chcieliby wiedzieć, co z ich ulubioną serialową postacią.

https://www.instagram.com/p/B_E3Jm9odA-/

Basia Kurdej-Szatan to z pewnością jedna z najbardziej popularnych gwiazd w Polsce. Aktorka jest już mamą 8-letniej Hani, a media od lat nieustannie spekulowały o kolejnej ciąży gwiazdy. Barbara już nie raz podkreślała w wywiadach, że razem z mężem bardzo pragną powiększyć rodzinę. Od kilku tygodni media wielokrotnie ogłaszały, że Kurdej-Szatan jest w ciąży. Plotki nasiliły się po imprezie Telekamer, gdzie Basia pojawiła się w sukni od Macieja Zienia, a fani już wtedy dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Gwiazda nie odnosiła się jednak do żadnych plotek na temat rzekomego stanu błogosławionego.

Dopiero w niedzielny wieczór plotki okazały się prawdą! Pierwszy o ciąży Kurdej-Szatan poinformował magazyn „Party”. Krótko po tej informacji sama zainteresowana potwierdziła tę sensacyjną nowinę i zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie prezentujące widoczny ciążowy brzuszek.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące 😛 ale teraz już naprawdę 🤰”

Co z wątkiem Basi Kurdej-Szatan w „M jak miłość”?

Basia od 2014 roku regularnie występuje w dwójkowym serialu „M jak miłość”. Przez lata postać Joasi, którą gra, związana była z Tomaszem (Andrzej Młynarczyk), ale po śmierci serialowego męża przez długi czas była samotna. Od jakiegoś czasu w wątku Chodakowskiej pojawia się dwóch adoratorów – Michał (Paweł Deląg) oraz Leszek (Sławomir Uniatowski). Widzowie, którzy śledzą perypetie Joanny w serialu, zastanawiają się teraz, jak potoczy się losy ich ulubienicy w serialu. Czy przez ciąże Basi Kurdej-Szatan aktorka będzie miała pożegnać się z serialem? Na szczęście nie! Jak twierdzi osoba z otoczenia produkcji, Joanna Chodakowska również będzie w ciąży! Odcinki te będzie można zobaczyć dopiero po wakacjach.

„Joanna najpierw będzie źle się czuła. Potem zrobi test ciążowy i okaże się, że uzyskała pozytywny wynik. Wątek będzie się rozwijał, a wszystko to już od września w premierowych odcinkach “M jak miłość”- informuje Onet

Myślicie, że ojcem dziecka Chodakowskiej będzie Sławek czy Michał?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej