Połącz się z nami

Co za taniec! Iwona Pavlović wstaje po występie Justyny Żyły! Petarda!

News

Co za taniec! Iwona Pavlović wstaje po występie Justyny Żyły! Petarda!

W końcu! Justyna Żyła się odblokowała i pokazała, że jednak z jej tańcem nie jest tak tragicznie.  Jej starania docenili jurorzy!

Na taniec Justyny Żyły i Tomka Barańskiego czekali chyba wszyscy. Bez wątpienie ich występy wzbudzają najwięcej emocji wśród widzów. Każdy wyczekuje nie tylko tańca pary, ale przede wszystkim komentarzy jury.

Dotychczas opinie jury nie był łaskawe, co więcej w poprzednich odcinkach padło mnóstwo ostrych słów w stronę Justyny. Zarzucano jej brak pracy i lenistwo. Sędziowie nawiązywali również do życia osobistego gwiazdy.

Partner taneczny Justyny, Tomasz Barański, zapewniał, że zła forma blogerki to wina stresu i braku obycia ze scenę.

W tym tygodniu para zmierzyła się z rumbą. Występ Justyny zaskoczył wszystkich. W końcu była żona skoczka odblokowała się i zaprezentowała coś więcej niż tylko bezwiedne dreptanie po parkiecie.

Zaraz po skończonym występie, zanim jeszcze ktoś zdążył cokolwiek powiedzieć, Iwona Pavlović wstała z fotela jurorskiego ze słowami:

„Justyna wstaje od razu świadomie, to bardzo,  idę ci pogratulować, to było naprawdę do oglądania…. Pierwszy raz Justyna po prostu mam wrażenie, że wiesz gdzie jesteś i tego ci życzę żebyś to robiła dalej… „

Po tych słowach przytuliła Justynę i Tomka i dodała:

„Musze wam to powiedzieć ta dziewczyna się cala trzęsie….”

Jednak zaznaczyła, że noty nie będą wysokie, bo taniec nie był rewelacyjny.

„To nie chodzi o ocenę to chodzi o coś więcej  niż taniec to chodzi o odwagę” – odpowiedział Tomasz.

„Przełamałaś się i przełamałaś ten stres…” – do oceny przystąpił Andrzej Grabowski.

„Wszyscy byli na wagarach, a ty nie byłaś, widać ze byłaś na treningu i ćwiczyłaś …. W tym tygodniu widziałam jak ci się podobało jak tańczyłaś.”– skomentowała występ Ola Jordan.

Mimo, że Justyna zatańczyła o niebo lepiej niż w poprzednich odcinkach zdobyła najmniejszą ilość ze wszystkich uczestników, bo tylko 14 punktów.  Jednak, po raz kolejny, dzięki ogromnemu wsparciu widzów para przeszła do kolejnego odcinka! Tym razem odpadli Sebastian Stankiewicz i Anja Lesar.

Wszystko wskazuje, że Justyna jest czarnym koniem tej edycji. Myślicie, ze uda się jej dotrzeć do finału?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry