Połącz się z nami

Co za wpadka! Kinga Rusin na wizji popełniła niezła gafę! Gościa wbiło w fotel!

News

Co za wpadka! Kinga Rusin na wizji popełniła niezła gafę! Gościa wbiło w fotel!

Fatalną wpadkę zaliczyła Kinga Rusin! W niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka popełniła niewyobrażalny błąd, czym wprawiła w osłupienie gościa, czyli Natalię Kukulską. Co takiego Rusin powiedziała? Przekonajcie się sami!

Kinga Rusin od lat jest prowadzącą porannego programu TVN „Dzień Dobry TVN”. Wydawać  by się mogło, że przez ten czas, nauczona doświadczeniem, prezenterka nie popełnia już tak karygodnych błędów. A jednak… wszystko się może zdarzyć. Podczas niedzielnej rozmowy z Natalią Kukulską, Rusin nie popisała się i popełniła błąd, świadczący o braku przygotowania do rozmowy.

Przypomnijmy, że w 1980 roku, znana wówczas piosenkarka Anna Jantar, matka Natalii Kukulskiej,  zginęła w wyniku katastrofy lotniczej samolotu Ił-62. Samolot lecący z USA rozbił się w okolicach Okęcia. W wyniku katastrofy zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi.

Kinga Rusin, w rozmowie z piosenkarką, nawiązała do odwiedzin Natalii miejsca katastrofy, gdzie stoi pomnik ku czci ofiar wypadku, a jeden z budynków ozdobiony jest podobizną Anny.

„Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę. Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia”- zaczęła prowadząca.

Tą wypowiedzią Rusin wprawiła piosenkarkę w osłupienie, bowiem katastrofa, w której zginęła jej matka miała miejsce niedaleko Okęcia, a nie w Lesie Kabackim, gdzie miejsca miała inna tragedia w 1987 roku.

„Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła”– poprawiła Natalia.

Trzeba przyznać, że taka wpadka jest nie do przyjęcia i świadczy o braku przygotowania prowadzącej. Jej gafę zobaczyli wszyscy widzowie, którzy oglądali program „na żywo”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry