Połącz się z nami

Cody Simpson o początkach z Miley Cyrus! Szczere wyznanie!

News

Cody Simpson o początkach z Miley Cyrus! Szczere wyznanie!

Cody Simpson to najnowsza miłość Miley Cyrus. Do tej pory prym wiodła piosenkarka w wylewnych zwierzeniach do fanów na temat wielkiej miłości jej i Simpsona! Teraz czas na gwiazdora! Musicie to zobaczyć! Cody Simpson o początkach z Miley!

View this post on Instagram

natural energy

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Ostatnimi czasy na bieżąco informujemy Was o nowym związku Miley i jej chłopaka Cody’ego Simpsona. Miley po nieudanym małżeństwie z Liamem Hemsworthem, a następnie gorącym romansie z przyjaciółką rodziny – Kaitlynn Carte postawiła na nowy związek z gwiazdą muzyki POP!

Cody Simpson to najnowsza miłość Miley Cyrus. Choć para jest ze sobą krótki okres czasu, chętnie dzieli się za pomocą mediów społecznościowych swoją wielką miłością!
Do tej pory mężczyzna milczał, wylewna była piosenkarka, która chętnie podzieliła się z fanami zdjęciami ze szpitala, gdzie trafiła w wyniku ciężkiej anginy. Przy szpitalnym łóżku wartę trzymał jej nowy partner – Cody Simpson – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Cody Simpson o początkach z Miley Cyrus!

Artysta w końcu postanowił przerwać milczenie i szczerze opowiedział o swoich początkach z Miley. Jak podaje „Jastrząbpost” miejsce do tego typu zwierzeń wybrał niebanalne, bo odbyło się to podczas występu, na premierze kolekcji męskiej Tiffany & Co. 

Cody rozpoczął od potwierdzenia, że z Miley znają się już bardzo długo. Niegdyś przyjaciele, którzy imprezowali do białego rana, dziś para, która jak twierdzi nie imprezuje ponieważ ciężko pracuje i dba o zdrowie:

„Po prostu znamy się jak łyse konie i to jest najważniejsza część związku – powiedział Simpson w Us Weekly – Powodem, dla którego to nie jest… to nie było tak naprawdę szalone, jest to, że jesteśmy przyjaciółmi tak długo, że kiedy znaleźliśmy się ponownie w przestrzeni, w której dużo imprezowaliśmy, zakwitło coś. Mieliśmy wtedy dużo zabawy … ale teraz znaleźliśmy się w innym miejscu, po zmianach, w nie imprezujemy, pracujemy naprawdę ciężko i po prostu dbamy o zdrowie.”

Simpson podkreślił również ogromne uczucie, którym darzy partnerkę, oraz przyznał, że związek z Miley jest inny niż dotychczasowe:

„Podstawa, jaką jest przyjaźń przełamuje lody – powiedział – Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Każda dziewczyna, którą miałem w przeszłości, zawsze była bezpośrednim romansem, więc to trochę jak inne doświadczenie, kiedy przyjaźniłem się z kimś wcześniej i rozwinęło się to w coś więcej. Po prostu bardzo naturalne, zdrowe uczucie.”

Po szczerym wyznaniu wiele wskazuje na to, że artysta poważnie traktuje Miley Cyrus i ich związek. Widać również, że jest poważnie zakochany oraz bardzo szanuje piosenkarkę. Miejmy nadzieję, że będzie to w końcu „TO”, a Cody Simpson w końcu ujarzmi szaloną Miley Cyrus.

Myślicie, że związek ten ma prawo przetrwać dłużej niż kilka miesięcy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry