Połącz się z nami

Codzienny makijaż Dużej Ani z Warsaw Shore! Szybko i efektownie! [ZDJĘCIA]

Moda i uroda

Codzienny makijaż Dużej Ani z Warsaw Shore! Szybko i efektownie! [ZDJĘCIA]

Ania Ryśnik bardzo dba o swój wygląd. Dieta i aktywność fizyczna zajęła ważne miejsce w jej życiu. W ciągu dnia nie zapomina również o starannym makijażu, który podkreśla jej urodę! Zobaczcie, jak Ania wykonuje go krok po kroku! Codzienny makijaż Dużej Ani z Warsaw Shore!

Ania Ryśnik to była uczestniczka kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. Od samego początku szybko okrzyknięto ją „Dużą Anią”, by łatwo rozróżnić ją od swojej imienniczki – Ani Aleksandrzak.

Wraz z pozostałymi uczestnikami Ania imprezowała do białego rana i umilała czas widzom codziennymi perypetiami. Od samego początku widoczny był podział między Anią, a pozostałymi uczestniczkami. Kobieta jednak otwarcie mówiła o tym, że od zawsze lepiej dogaduje się z mężczyznami.

Ania wyraźnie różniła się od pozostałych ekipowiczów.
Choć zdarzało się jej zaszaleć, a rano żałować nocnych zabaw niejednokrotnie pokazywała się widzom z bardziej dojrzalszej strony.

Ostatnio informowaliśmy Was o odważnej fotografii dodanej przez celebrytkę. Ania pochwaliła się wówczas seksownym ujęciem wykonanym w wannie. Co ciekawsze, Ania zapozowała topless, co bardzo spodobało się jej fanom – o tym przeczytacie TUTAJ!

Duża od czasów programu przeszła niemałą metamorfozę. Choć od zawsze była posiadaczką szczupłej i seksownej sylwetki, dziś takiej formy może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

Od kiedy Duża wyszła z programu, poświęciła swoje życie zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej. Jej sylwetka została mocno wymodelowana i umięśniona.
Dodatkowo swoje seksowne ciało podkreśla dobrze dobranymi stylizacjami. Nie zapomina przy tym o codziennym makijażu, który, choć wydaje się bardzo czasochłonny, wcale taki nie jest. Swój zadbany wygląd prezentuje w mediach społecznościowych. Warto zwrócić uwagę, że choć Ania wycofała się z występów przed kamerami w dalszym ciągu spore grono fanów chętnie śledzi jej życie!

Codzienny makijaż Dużej Ani z Warsaw Shore!

Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Ania pokazała krok po kroku, jak wygląda jej codzienny makijaż! Zobaczcie, jakich kosmetyków używać i co robić, by prezentować się jak Duża z „Warsaw Shore”!

Co uważacie o codziennym makijażu Ani Ryśnik? Skorzystacie z jej kosmetycznych porad?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry