Conan Kaźmierski rapuje w swoim nowym teledysku. Ma talent?

16 października 2021
Przez: : W.M.

Syn Dagmary Kaźmierskiej znanej widzom z programu Królowe życia zaprezentował internautom swój kolejny talent. Conan zrobi karierę wokalną?

Dagmara Kaźmierska syn

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu Królowe życie. Widzowie, którzy śledzą odcinki reality-show, wiedzą, że oczkiem w głowie Dagmary jest jej jedyny syn. Conan na co dzień studiuje medycynę we Wrocławiu, jednak mimo licznych obowiązków często pojawia się u boku swojej mamy w programie.

Kaźmierska wielokrotnie podeśłała, że syn jest dla niej najważniejszy i jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Conan zdecydowanie odwdzięcza miłość do swojej mamy. Fani programu z pewnością zauważyli, jak silna więź ich łączy. Jakiś czas temu syn Kaźmierskiej postanowił udowodnić, że mama jest dla niego najważniejsza i zaprosił rodzicielkę na swój występ, podczas którego Conan rapował swój własny utwór.

Conan został raperem

Chociaż fani Królowych życia mieli okazuje usłyszeć już utwór Conana napisany na jego mamy w jednym z odcinków programu, teraz piosenka doczekała się już teledysku.

Singiel Dla mamy miał swoją premierę na serwisie YouTube 10 października. Po kilku dniach od pojawienia się w sieci klip Conana wyświetlony został już ponad 220 tys. razy, a z całą pewnością liczba ta z każdym dniem będzie rosła. Zobaczcie sami.

Utwór Kaźmierskiego, którego słowa skierowane są do jego ukochanej mamy, zachwycił słuchaczy. Internauci docenili talent Conana, jego wrażliwość i silną więź, która połączyła go z mamą.

„Cudowny tekst – bardzo wzruszajacy . P.Dagmara napewno jest mega dumna z syna ! Bravo”

„Miałam okazję już słyszeć w “Królowych zycia”… a w całości to jeszcze większy”

„SZTOS!!!cudowne i mega wartościowe! Pani Dagmara może być dumna z takiego syna ️ czekam na kolejne nuty, czuje, że będzie ogień” – czytamy pod klipem piosenki Conana

A Wy jak oceniacie utwór Conana? Ma szanse na wielką karierę?

źródło: Instagram Dagmara Kaźmierska/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej