Conan miał wypadek samochodowy. Dagmara przerażona! [Królowe życia 8]

7 maja 2020
Przez: : P.Z.

Każdy, kto ogląda “Królowe życia” wie, jak ważny dla Dagmary jest jej syn. Ostatnio jej świat rzeczywiście krąży jeszcze bardziej wokół niego. Matura, studia, a także … pierwszy samochód. Oczywiście syn Dagmary często podkreśla swoją chęć niezależności, co spędza nie raz sen z powiek jego mamy. Teraz jeszcze Conan miał wypadek samochodowy. Co się stało? Dagmara była przerażona!

“Królowe życia” to z pewnością najpopularniejszy program stacji TTV, który zgromadził wierną rzeszę swoich fanów. Niewątpliwie jego wielką gwiazdą od samego początku jest Dagmara, a jej kolorowe życie cały czas ciekawi widzów.

Dagmarę poznaliśmy w pierwszym sezonie i niezmiennie możemy śledzić losy nie tylko jej, ale także jej bliskich. Perypetie z udziałem jej przyjaciół Jacka i Edzi nie raz rozśmieszały oglądających do łez. Nie odłączaną częścią jej życia poza przyjaciółmi jest oczywiście syn Conan.

Conan dorasta i kończy swoją edukację w liceum we Wrocławiu. Dlatego teraz najważniejszą rzeczą w jego życiu jest matura i chęć dostania się na wymarzone studia. Conan bowiem chce zostać lekarzem psychiatrą. Dagmara również bardzo przeżywa maturę syna, jednocześnie wie, że da on z siebie wtedy sto procent. Ostatnio w programie byliśmy świadkami nawet, jak zabrała syna na zakupy, po garnitur.

Conan ma sporo energii i nie marnuje swojego wolnego czasu, poświęca go na treningi, ale też taniec.

” Kiedyś były gierki. Teraz jest taniec, śpiewanie, ćwiczenia – dziecko ma bardzo dobre zainteresowania” – powiedziała Dagmara.

Conan miał wypadek samochodowy. Dagmara przerażona!

Conan ma także od niedawna prawo jazdy, a od mamy dostał swój pierwszy samochód, aby dojeżdżać do Wrocławia. Wprawdzie nie był to jego wymarzony, ale zawsze “coś”. W najbliższym 11 odcinku 8 sezonu “Królowych życia” zobaczymy ten właśnie samochód rozbity, dlatego że Conan miał wypadek. Dagmara oczywiście na tę wiadomość pojechała razem z Jackiem do syna, mając zapewne przed oczami swój wypadek.

“Tak naprawdę nie byłam pewna, co zastanę. On przez telefon mógł powiedzieć “Mamo jest wszystko dobrze”… Ja też jak miałam wypadek, to mu powiedziałam “Nic się nie martw, z mamą jest ok.”. No a jest dramat, do dzisiaj nie jest ok i już nigdy nie będzie ok.” – powiedziała w programie Dagmara

Okazało się, że była to niegroźna stłuczka i Conanowi się nic nie stało. Samochód jednak jest tak rozbity, że nie można nim jeździć, a jego naprawa jest nieopłacalna. Oczywiście zdrowie i życie syna jest najważniejsze, dlatego też Dagmara tylko przestrzegła Conana i cieszyła się, że nic mu nie jest. Powiedziała mu również, że następny samochód będzie miał, jak sobie sam na niego zarobi.

“Ja na swój pierwszy samochód musiałam sobie zapracować. Ty dostałeś, miałeś tylko ostrożnie jeździć”– podsumowała Dagmara.

Więcej z życia Dagmary i Conana już w najbliższy piątek.

Będziecie oglądać?

Przypominamy, że premierowy odcinek „Królowych Życia” 8 w każdy piątek o godz. 22:15 na antenie stacji TTV.

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz