Połącz się z nami

Córka Dowborów robi międzynarodową karierę! Dopiero teraz się pochwalili!

Z życia gwiazd

Córka Dowborów robi międzynarodową karierę! Dopiero teraz się pochwalili!

Maciej Dowbor zamieścił wpis na Instagramie, w którym pochwalił się osiągnięciami swojej pociechy! Córka Dowborów robi międzynarodową karierę, a oni dopiero teraz się pochwalili! Nie zgadniecie, jaki ma talent!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od kilkunastu lat. Chociaż w ich związku pojawił się kryzys, aktualnie ich małżeństwo, które trwa od 2014 roku, uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych w polskim show- biznesie. W 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córka- Janina, która osiem lat później doczekała się siostrzyczki Helenki.

Małżeństwo jest bardzo aktywne w social mediach. Profil Macieja obserwuje blisko 184 tysiące użytkowników Instagrama, natomiast Joasię śledzi 523 tysiące obserwatorów. Oboje znani są z nietuzinkowego poczucia humoru oraz dowcipnych wpisów, w których przekomarzają się nawzajem.

W dobie pandemii. małżeństwo Dowborów wpadło na świetny pomysł założenia własnego kanału na YouTubie Dowbory Be Happy czyli Atakujemy YouTube’a. Ponadto, co jakiś fani tej pary maja okazję oglądać ich na Instagramie w „Domówce u Dowborów”, gdzie wcielają się w rolę gospodarzy i przeprowadzając rozmowy z innymi znanymi gwiazdami.

Córka Dowborów robi międzynarodową karierę! Dopiero teraz się pochwalili!

Chociaż zarówno Maciek, jak i Joasia są bardzo aktywni na Instagramie, jednak dobrze chronią swoje życie prywatne. Oboje rzadko pokazują swoje dzieci, a jeśli już pojawiają się na zdjęciach, to nie widać ich twarzy. Mało również wiadomo o córeczkach Asi i Maćka. Dlateo sporym zaskoczeniem okazał się wpisy Dowborów, jakie pojawiły się na ich profilach. Jak się okazuje starsza córka, Janina, jest bardzo utalentowana muzycznie. Dumni rodzice pochwalili się w końcu jej ogromnymi osiągnięciami. Janka jest bowiem flecistką, która zdobywa pierwsze miejsca na prestiżowych konkursach muzycznych!

„To mój pierwszy raz, mimo, że sukcesów i nagród muzycznych dotychczas było wiele, ale ciężka praca i determinacja jak widać przynosi efekty. Moja mała córeczka, JANKA DOWBOR , uczennica @zpsm_nr1, nasza flecistka dzisiaj otrzymała 1 miejsce w dużym konkursie międzynarodowym w Estonii, a dwa tygodnie temu 1 miejsce na Konkursie w Polsce, w którym startowało ok. 170 dzieci!!!” – napisała Koroniewska.

Podobny wpis zamieścił również Maciek:

„(…)ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych- jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata. Córeczko – jestesmy z Ciebie dumni ❤️❤️❤️”

Dumni rodzice podziękowali w swoich wpisach nauczycielce, która tak świetnie przygotowała ich córkę do konkursów.

Ogromne słowa uznania dla Janinki, a rodzicom gratulujemy tak wspaniałej córki! Nie da się ukryć takie dziecko to wielka duma!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry