Połącz się z nami

Córka Kasi Kowalskiej zakażona koronawirusem. Posłuchajcie dramatycznego apelu piosenkarki.

corka kasi kowalskiej

News

Córka Kasi Kowalskiej zakażona koronawirusem. Posłuchajcie dramatycznego apelu piosenkarki.

Znana wokalistka podzieliła się w sieci bardzo dramatycznym nagraniem, które wstrząsnęło odbiorcami. Jej córka Ola, która przebywa aktualnie w Anglii, walczy o życie. Córka Kasi Kowalskiej zakażona koronawirusem.

Posłuchajcie apelu Kasi Kowalskiej, które ze łzami w oczach nagrała i udostępniła w sieci.

W listopadzie ubiegłego roku w chińskim mieście Wuhan pojawił się nieznany nikomu wirus, który spowodował chorobę przypominającą grypę. Niestety lokalna epidemia w kilka miesięcy ogarnęła cały świat, a nie dawno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię. Wiele krajów wprowadza liczne restrykcje i apeluje do obywateli, aby pozostawali w domach, co może pomóc im uchronić się przez zakażeniem koronawirusem. Niestety z dnia na dzień odnotowuje się coraz większą liczbę zachorowań, a w tym także i przypadków śmiertelnych.

Córka Kasi Kowalskiej zakażona koronawirusem.

Chociaż naukowcy zgodnie przyznają, że koronawirus największe zagrożenie spowodować może u osób starszych i przewlekle chorych, niestety zachorować na niego może każdy. Niestety boleśnie przekonała się o tym Kasia Kowalska, której córka Ola od dawna mieszka i studiuje w Anglii. Niestety córka Kasi Kowalskiej zaraziła się nowym wirusem SARS-CoV-2.

Na Instagramie piosenkarki znalazł się poruszający apel, w którym Kasia Kowalska przyznała, że jej córka leży w szpitalu i jest w ciężkim stanie.

„Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację” – zaczęła Kasia Kowalska. 

View this post on Instagram

#bezkomentarza

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc… Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie” – zakończyła nagranie Kasia Kowalska. 

Życzymy wiele sił i dużo zdrowia dla córki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry