Połącz się z nami

Córka Lewandowskich skończyła 4. latka. Na przyjęciu Klary królował jeden motyw

Klara Lewandowska skonczyla 4 lata

Z życia gwiazd

Córka Lewandowskich skończyła 4. latka. Na przyjęciu Klary królował jeden motyw

Starsza córeczka Ani i Roberta świętuje właśnie swoje kolejne urodziny. Dumna mama pochwaliła się zdjęciami z tego wyjątkowego dnia, na których dominował motyw kochany przez wiele dziewczynek. Klara Lewandowska skończyła już 4. lata.

Klara i Laura

Ania i Robert Lewandowskich od lat uchodzą za jedno z najgorętszych małżeństw w polskich show-biznesie. Kapitan polskiej drużyny w piłce nożnej, napastnik Bayern Monachium i najlepszy piłkarz na świecie tworzy naprawdę zgodny związek ze swoją żoną Anią. Mimo, że wielu sceptyków swojego czasu wytykało Lewej, że wybiła się na nazwisku znanego męża, Ania udowadnia, że ciężką pracą można osiągać naprawdę wiele.

Chociaż związek Ani i Roberta od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów na całym świecie, para stara się chronić prywatność zarówno swoją, jak i swoich dzieci. Lewandowscy często dzielą się rodzinnym szczęściem i publikują w sieci zdjęcia swoich córeczek, jednak dotychczas nie zdecydowali pokazać się ich twarzy. Dokładnie cztery lata temu na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha Klara, a dwa dni po jej trzecich urodzinach Ania urodziła drugą córeczkę – Laurę.

Zobacz także: Ania i Robert chcą mieć kolejne dziecko?

Klara skończyła już 4. latka

4 maja 2017 roku na świecie pojawiła się pierwsza córeczka Lewandowskich – Klara. Jak co roku małżeństwo wspólnie z bliskimi świętuję urodziny swojej starszej pociechy, która w tym roku skończyła już cztery lata.

Ania postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przygotowaniami do imprezy urodzinowej Klary. Na stole w salonie widniały prezentuje, które otrzymała solenizantka, a w oczy rzucał się między innymi ogromny domek dla lalek.

Motywem przewodnim imprezy urodzinowej Klary był zdecydowanie jednorożec, który pojawił się zarówno na torcie, jak i dekoracjach.

Pod zdjęciami, na których internauci zobaczyć mogli przyjęcie urodzinowe córeczki Lewandowskich, dumna mama złożyła życzenia dla Klary.

„Żebyś zawsze miała odwagę spełniać swoje marzenia. Żebyś zawsze wiedziała, że możesz osiągnąć WSZYSTKO, co tylko sobie zaplanujesz. Zawsze będę dmuchać w Twoje skrzydła. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!”

My dołączamy do licznych życzeń dla Klary, które znalazły się na profilu Ani.

Urodziny Klary Lewandowskiej
Klara Lewandowska skończyła 4 lata
Klara Lewandowska skończyła 4 lata
Klara Lewandowska skończyła 4 lata
Klara urodziny
Tort urodzinowy Klary Lewandowskiej

źródło: Instagram Ani Lewandowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry