Połącz się z nami

Córka Pink ogoliła głowę! Odważna zmiana fryzury

Z życia gwiazd

Córka Pink ogoliła głowę! Odważna zmiana fryzury

Córka Pink – Willow Sage Hart to 8-letnia pociecha piosenkarki i jej męża. Para dzieli się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami, na których można zobaczyć wspólnie spędzone chwile. Partner Pink opublikował właśnie zdjęcie – Willow ogoliła głowę. Odważna fryzura, jednak ma pełne wsparcie rodziców a my nie widzimy w tym nic złego!

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Pink mąż dzieci

Pink to artystka przed duże A. Jej koncerty to prawdziwe show, zresztą niedawno mogliście ją zobaczyć na koncercie w Warszawie. Skomplikowane akrobacje, choreografie no i w końcu jej głos… silny, charakterystyczny. Większość z was zapewne pamięta jej największe hity, takie jak: „Stupid Girls”, „So What”, czy „Get the Party Started”. Nie jest celebrytką, która podąża za trendami – robi swoje i za to przede wszystkim cenią ją jej fani. Pamiętacie ją jeszcze w takim wydaniu?

Aktualnie, szczęśliwa żona Careya Hurta oraz mama dwójki dzieci: Willow Sage Hurt oraz Jameson Moon. Para bardzo często pokazuje jak wygląda ich prawdziwe życie, które nie jest przedstawione w wykreowany przez instagramowe trendy świat. Są normalni, pomimo ogromnej sławy oraz towarzyszy im przy tym ogromne poczucie humoru. Ostatnio mąż artystki opublikował ciekawe zdjęcie ich córeczki.

Córka Pink zgoliła włosy

Na zdjęciu widać Willow, która spokojnie siedzi na fryzjerskim fotelu. Może w związku z rozpoczęciem roku szkolnego postanowiła coś zmienić? Lub upodobnić się do szalonych stylizacji mamy sprzed lat?

Carey Hurt podpisał zdjęcie w taki sposób, że może to wzruszyć niejedną osobę, gdyż pokazuje pełne wsparcie dla swojej pociechy.

„Bądź sobą i jeżeli ktoś ma z tym problem, powiedz mu, aby szedł dalej (oczywiście w miły sposób) to jego sprawa. Mam przeczucie, że będziesz silna, zaciekła, towarzyska i opiekuńcza. Jestem z Ciebie dumny!”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry