Połącz się z nami

Ronaldo w szczerym wywiadzie! Nie obyło się bez wzruszeń!

News

Ronaldo w szczerym wywiadzie! Nie obyło się bez wzruszeń!

Ronaldo w szczerym wywiadzie! Cristiano Ronaldo kilka dni temu udzielił bardzo szczerego wywiadu. Były wzruszenia i łzy oraz poruszone intymne kwestie! Zobaczcie co myśli o swojej obecnej partnerce!

View this post on Instagram

?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Cristiano Ronaldo to jeden z najpopularniejszych piłkarzy światowej klasy.
Idealny wygląd, wielka sława, ale również słabość do pięknych kobiet to znak rozpoznawalny sportowca. Piłkarz może pochwalić się swoimi podbojami miłosnymi. Do grona byłych dziewczyn należą nie tylko celebrytki, ale modelki światowego formatu – Irina Shayk czy Paris Hilton.
Od pewnego czasu serce Ronaldo jest zajęte przez piękną Georginą Rodriguez, z którą sportowiec ma córkę Alanę Martinę.

Ronaldo w szczerym wywiadzie!

Kilka dni temu, jak podaje „Pudelek” Cristiano Ronaldo udzielił obszernego wywiadu Piersowi Morganowi z „Good Morning Britain”.
W wywiadzie nie krył wzruszenia. Odważył się na bardzo intymną i wzruszającą rozmowę. Potwierdził wcześniejsze plotki o ojcu alkoholiku, który dopuścił się gwałtu, prawie dziesięć lat temu.

Ronaldo słynie z tego, że na boisku nie kryje uczuć. Kiedy jego drużyna przegra ważny mecz – sportowiec nie kryje łez. Tak stało się i tym razem. Podczas wywiadu Ronaldo pokazał słabszą cześć siebie i rozpłakał się przed kamerami!

Dziennikarz postanowił podczas wywiadu skupić się również na wesołych i pozytywnych wspomnieniach Ronaldo. Poruszył temat gola piłkarza sprzed kilku lat, który zdobył w meczu Ligi Mistrzów przeciwko zespołowi Juventusowi Turyn.

Piers Morgan próbował podpuścić piłkarza, by ten przyznał, że zdobycie przez niego gola wywołuje pozytywniejsze skutki niż seks z Georginą. Ronaldo jednak stanowczo odparł:

„Nie, nie da się go porównać do mojej Geo, nie!” – stanowczo zaprzeczył.

Należy również zwrócić uwagę na zupełnie inne relacje mężczyzny z obecną miłością. Cristiano jest o wiele bardziej zaangażowany i nie stroni od ukazywania swojej miłości ukochanej kobiecie. W wywiadzie przyznał również, że planuje poślubić swoją obecna partnerkę:

„Pewnego dnia weźmiemy ślub, na pewno. To również marzenie mojej mamy, zatem pewnego dnia. Dlaczego nie?” – wyznał

View this post on Instagram

Domingo em família ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Nie spodziewaliśmy się tak szczerego wyznania po sportowcu. Myślicie, że jego obecna miłość to ta „na zawsze”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry