Połącz się z nami

Cypis: [kim jest, wiek, piosenki, JBĆ PIS, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Cypis: [kim jest, wiek, piosenki, JBĆ PIS, Fame MMA, Instagram]

Ostatnimi czasy, Cypis jest na językach wielu słuchaczy wielbicieli polskich kontrowersyjnych utworów. Z jego najnowszą piosenką utożsamiają się zwłaszcza osoby, które nie godzą się z sytuacją panującą od kilku dni w kraju. Jeśli jesteście ciekawi, kim jest i co wiadomo na jego temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Cypis: kim jest?

Cypis jest znany w sieci pod pseudonimem Cypis Solo. Wiadomo, że urodził się w 1987 roku, w związku z czym ma 33 lata. Jego miejscowością rodzinną jest Inowrocław. Dla wielu internautów dużym zaskoczeniem może być fakt, że artysta ma syna. Jego pociecha ma 7 lat. Niestety, na temat jego matki wiadomo niewiele.

Cypis: piosenki

Karierę muzyczną rozpoczął w 2004 roku, co oznacza, że w branży działa już od 16 lat. Nie da się ukryć, że jego utwory cieszą się bardzo duża popularnością wśród internautów, zwłaszcza tych młodszych. Za największe hity Cypisa bez dwóch zdań należy uznać: ,,6 dzień tygodnia’’, ,,Patologiczna Kolęda Świąt Nie Będzie’’, ,,Jeszcze Nie Idziemy Spać’’ oraz ,,Gdzie jest biały węgorz’’. Niektóre z nich osiągnęły miliony wyświetleń na Youtube.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

🤜🤛

Post udostępniony przez Solo (@cypis89)

Cypis: ,,JBĆ PIS’’

,,JBĆ PIS’’ to najnowsza piosenka, którą opublikował w sieci kontrowersyjny artysta. W ciągu trzech dni została odtworzona prawie 3 miliony razy. Utwór szybko stał się hymnem osób demonstrujących swoje niezadowolenie wynikające z podejmowanych przez rząd decyzji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Cypolo (@cypis89)

Cypis: Fame MMA

Co ciekawe, artysta ma na swoim koncie przygodę z federacją Fame MMA. Mianowicie, zawalczył podczas 6 gali. Jego walka cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród fanów tego sportu. Na ringu spotkał się z Bartoszem Kubikiem, znanym szerszej widowni jako Qbik.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez  Solo (@cypis89)

Cypis: Instagram

Wszyscy, którzy pragną dowiedzieć się więcej na temat Cypisa, powinni zajrzeć na jego profil na Instagramie. Znajdziemy go pod nazwą @cypis89, a na chwilę obecną jego aktywność śledzą tam ponad 154 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez CySolo (@cypis89)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry