Połącz się z nami

„Czar Par” i rocznica ślubu! Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla Cichopek i Hakiela!

Z życia gwiazd

„Czar Par” i rocznica ślubu! Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla Cichopek i Hakiela!

Trzeba przyznać, że Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela połączyła niesamowita historia. Zaczęło się od „Tańca z Gwiazdami”, gdzie 14 lat temu razem w parze wygrali drugą edycję tanecznego show, a już dzisiaj zasiądą w jury programu, który wraca na nasze anteny po 23 latach! „Czar Par” i rocznica ślubu! Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla Cichopek i Hakiela!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rocznica ślubu.

Para poznała się w 2005 roku dzięki „Tańcu z Gwiazdami”. Hakiel był trenerem tanecznym Kasi i razem doszli do finały, gdzie ich łupem padła Kryształowa Kula. Chemia pomiędzy nimi była już wtedy wyczuwalna. Uczucie, które rodziła się na oczach miliona widzów, doprowadziło do ich ślubu trzy lata później!

Dzisiaj są już rodzicami Helenki i Adama. Nie raz mówiono o kryzysie w ich związku, jednak oni na przekór wszystkim wciąż są razem. Dzisiaj 20 września obchodzą już 11 rocznicę ślubu i to właśnie z tej okazji Kasia Cichopek w swoich mediach społecznościowych opublikowała ich wspólne zdjęcie z czasów, kiedy podbijali parkiet „Tańca z Gwiazdami”.

„I tak oto 14 lat temu @marcinhakiel wywrócił mój świat do góry nogami. Dziś mija 11 lat od naszego ślubu, a my nadal tańczymy ramię w ramię ? @marcinhakiel jesteś moim #partnerincrime ❤️”.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel „Czar Par”.

Jak widzimy ich 11 rocznica ślubu zbiegła się z premierą programu „Czar Par”, który wraca na nasze ekrany po 23 latach!

Dzisiaj, 20 września odbędzie się w TVP 2 premiera show. Program w nowej i na pewno zaskakującej odsłonie poprowadzi Maciej Kurzajewski wraz z Izabelą Krzan. Na fotelach jurorów zasiądą właśnie Kasia z Marcinem oraz Radosław Pazura z żoną Dorotą Chotecką!

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kasi i Marcinowi kolejnych wspólnie spędzonych lat!

Pierwszy odcinek „Czar Par” już dzisiaj 20 września w TVP 2 o godzinie 20:40! Więcej na temat programu przeczytacie TUTAJ!

Będziecie oglądać?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry