Człowiek-szatan przeraża wyglądem. Teraz pokazał zdjęcie sprzed lat [FOTO]

6 lipca 2021
Przez: : obcas

Człowiek-szatan przeraża wyglądem. Popularny w sieci mężczyzna przeszedł serie modyfikacji ciała, które sprawiły, że wygląda teraz niczym postać z horroru. W mediach społecznościowych przedstawia się jako Diabao Praddo i pochodzi z brazylijskiego Sao Paulo. Jak łatwo się domyślać, Diabao budzi spore zainteresowanie i doczekał się sporego grona odbiorców. W Internecie niedawno pojawiło się jego zdjęcie sprzed operacji i licznych modyfikacji. Trzeba przyznać, że niczym nie przypomina tam osoby, jaką widzimy teraz. Niedawno Diabao przeszedł kolejną przerażającą operację – tym razem pozbawił się jednego palca u dłoni, aby jego ręka wyglądała niczym dłoń demona.

Człowiek-szatan przeraża wyglądem. Teraz pokazał zdjęcie sprzed lat [FOTO]

Diabao Praddo budzi wielkie zainteresowanie – mowa głównie o jego przerażającym wyglądzie. Mężczyzna pochodzi z Sao Paulo z Brazylii i zasłynął wieloma modyfikacjami ciała. Aktualnie wygląda niczym zjawa z horroru. Poza licznymi tatuażami i skaryfikacjami, posiada też wszczepione w głowę implanty i rogi. To jednak nie koniec. Jakiś czas temu Diabao zdecydował się na usunięcie nozdrzy. Według ladbible.com, jest on dopiero trzecią osobą na świecie, która zdecydowała się na tak ekstremalny zabieg. Jego oblicze “zdobią” także diaboliczne kły. Aktualnie mężczyzna wygląda tak:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DIABÃOPRADDO😈🇧🇷❤️ DEVILUTION (@diabaopraddo)

Człowiek-szatan usunął palca w jednej dłoni – aby budzić jeszcze większą grozę

Jednym z najbardziej szalonych pomysłów mężczyzny, było usunięcie jednego z palców. To dodało mu jeszcze większej grozy, a dłoń z czterema palcami wygląda naprawdę przerażająco. Na Instagramie Diabao znalazło się nawet zdjęcie wykonane tuż po operacji, jednak jest ono zbyt mocne, aby tutaj je opublikować. Poniżej można jednak zobaczyć efekty zabiegu, na jaki zdecydował się mężczyzna:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DIABÃOPRADDO😈🇧🇷❤️ DEVILUTION (@diabaopraddo)

ZOBACZ TAKŻE: TO NAGRANIE PRZERAZIŁO CAŁY ŚWIAT! PIORUN UDERZYŁ W SAMOCHÓD, KTÓRYM PODRÓŻOWAŁA 5-OSOBOWA RODZINA [WIDEO]

Tak mężczyzna wyglądał, zanim zaczął proces modyfikowania swojego ciała. Nie do rozpoznania!

W portalu ladbible.com pojawiło się zdjęcie mężczyzny, na którym widać go w momencie, zanim zaczął modyfikować swoje ciało. Poznalibyście go?

człowiek-szatan

źródło: ladbible.com, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej