Klaudia Halejcio zdecydowała się na operację powiększenia biustu!

14 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Klaudia Halejcio niedawno na swoim instagramowym profilu zorganizwoała tzw. „Q&A”, gdzie internauci zadają pytania z różnych dziedzin. Jedna z internautek zapytała o powiększenie piersi, jaka była odpowiedź aktorki?

Informacje na temat Halejcio

Klaudia Halejcio należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Rozpoznawalność przyniosły jej role w takich filmach i serialach jak: „Złotopolscy”, „pierwsza miłość”, „Przepis na życie”, „Hotel 52”, „Last minute” czy „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Co więcej, Klaudia wystąpiła również w takich programach jak: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

W życiu prywatnym aktorka związana jest z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim. Klaudia i Oskar są rodzicami 3-letniej Nel, a w 2023 roku para zaręczyła się.

Zobacz także: Klaudia Halejcio w stylówce za blisko 2000 złotych!

Klaudia Halejcio planuje powiększenie biustu

Nie od dziś wiadomo, jaki celebrytka ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej. Nie raz powtarzała, że nie ma nic przeciwko, zwłaszcza jeśli zabieg sprawi, że ktoś poczuje się lepiej w swoim ciele.

„Dla kobiety to jest bardzo ważne, więc czemu by tego nie robić. […] Ja bym bardzo chciała zrobić biust po ciąży. […] Uważam, że powinni robić to na kasę chorych, naprawdę każdej kobiecie. To jest niesprawiedliwe” – skomentowała w jednym z wywiadów

Niedawno na instagramowym profilu Klaudii, gdzie występuje pod nazwą „klaudiahalejcio”, zorganizowała „Q&A”. Internauci zadawali 34-latce różnorodne pytania, a jedna z fanek zapytała, czy Klaudia rozważa powiększenie piersi:

„Co z operacją piersi? Planujesz czy nie? Też stoję przed tym dylematem” – zapytała internautka

Klaudia odpowiedziała, że rozważa poddanie się takiej operacji, jednak lęk i strach przed jakąkolwiek ingerencją chirurgiczną ją powstrzymuje.

„Rozważam taką operację, ale muszę przyznać, że idea jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej budzi we mnie dużą obawę. Mam naturalną tendencję do niepokoju na myśl o zmianach w moim ciele, co sprawia, że nawet decyzja o skorzystaniu z medycyny estetycznej wydaje mi się trudna. Nie jest to kwestia braku zaufania do tych procedur czy też niepodobania mi się ich efektów. To mój własny lęk i strach są tymi barierami, które na obecnym etapie mojego życia stanowią dla mnie największe wyzwanie” – odpowiedź Klaudii na Instagramie

Klaudia Halejcio – Instagram "Q&A"
Halejcio – Instagram

A Wy jak myślicie, Klaudia zdecyduje się na operację powiększenia biustu?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej