„Gogglebox”: Dominik Gumienny zdradził, czym zajmował się przed kulturystyką. Nie uwierzycie!

18 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Dominik Gumienny to jeden z najpopularniejszych uczestników programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. W jednym z wywiadów mężczyzna zdradził, czym zajmował się, zanim zakochał się w kulturystyce! Tego z pewnością się nie spodziewaliście!

Mało kto wie, że uczestnik programu „Gogglebox” urodził się w Polsce, ale przez w dzieciństwie mieszkał z rodziną na Ukrainie. W programie stacji „TTV” wraz ze swoją żoną Wiktorią komentują, to co w telewizji jest popularne i zaskakujące. Para szybko zdobyła rzeszę fanów. W zeszłym roku Dominik i Wiktoria stanęli na ślubnym kobiercu, a we wrześniu 2023 roku pojawiła się ich upragniona córeczka. Fanów Dominika zawsze zadziwiało, co mężczyzna robił, zanim zajął się kulturystyką. Odpowiedź jest zaskakująca!

Dominik z “Gogglebox” usłyszał druzgocącą diagnozę

Otóż Dominik od piątego roku życia trenował balet. Spoglądając teraz na jego sylwetkę, trudno sobie to wyobrazić. W jednym z wywiadów mężczyzna zdradził, że zazdrościł swoim rówieśnikom, że mogli grać w piłkę, a on trenował taniec, ale szybko się w niego „wkręcił”. Trenował balet przez 10 lat i miał na swoim koncie wiele dużych występów oraz nagród. Nigdy nie żałował żadnych chwil spędzonych na treningach, a dzięki baletowi się ukształtował, a także była to doskonała odskocznia od problemów.

Często jest tak, że to rodzice chcą przełożyć swoje niespełnione marzenia na dziecko. W przypadku Dominika tak właśnie się stało. Mama bardzo chciała, aby on tańczył, jednak ojcu ten pomysł się nie podobał. Gumienny wspomniał słowa ojca: „Marnujesz swój czas. Nic nie osiągniesz. Jesteś beznadziejny”, ale te słowa jeszcze bardziej go motywowały.

Niestety, Dominik musiał przestać trenować, pojawiła się kontuzja i musiał wybrać czy za wszelką cenę walczyć, czy zrezygnować. Jeden z lekarzy postawił diagnozę, że Dominik już nigdy nie będzie chodził, drugi zaproponował bolesną operację, z małym skutkiem na odzyskanie sprawności. Trzeci zaś zalecił długą i kosztowną rehabilitację, która pozwoli mu tańczyć, ale taki ból nie jest wart żadnych pieniędzy. Dominik zdecydował się, że będzie się leczyć, ale dlatego, żeby chodzić, funkcjonować i pracować.

“Przestałem, bo pojawiła się kontuzja. Musiałem wybierać, czy za wszelką cenę walczyć o możliwość tańca, czy zmienić nastawienie. Jeden lekarz powiedział mi, że w ogóle nie będę chodził. Drugi, że czeka mnie bolesna operacja i nie wie, czy pomoże mi odzyskać sprawność. Trzeci zalecił długą i kosztowną rehabilitację. Dodał, że będę mógł tańczyć, ale taki ból jest wart tylko największych pieniędzy. A ja na tańcu nie zarabiałem. Robiłem to z pasji. Podjąłem decyzję, że będę się leczył, ale po to, żeby chodzić, funkcjonować i pracować” – mówiła w rozmowie z cozatydzień.pl.

Jesteście zaskoczeni tym, że Dominik Gumienny kiedyś trenował balet?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej