Połącz się z nami

Dagmara Czerwińska: [kim jest?, wiek, Projekt Lady, Instagram]

Opisy gwiazd

Dagmara Czerwińska: [kim jest?, wiek, Projekt Lady, Instagram]

Dagmara Czerwińska to jedna z uczestniczek programu ,,Projekt Lady’’, który cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów. Nie da się ukryć, że dziewczyna już przeszłą wielką przemianę pod czujnym okiem mentorek. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić na jej temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Dagmara Czerwińska: wiek

Z oficjalnej strony TVN możemy dowiedzieć się, że Dagmara ma 23 lata. Pochodzi z Chmielnika położonego w województwie świętokrzyskim. Wiemy również, że dziewczyna po ukończeniu liceum ogólnokształcącego udała się na studia. Mianowicie, uczy się na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Swoją przyszłość wiąże z kosmetologią i nie ukrywa, że jest to coś czym naprawdę chciałaby się zajmować. Jednakże, nie jest pewna, czy uda jej się to zrealizować.

Dagmara Czerwińska: kim jest?

Bez dwóch zdań, Dagmara od samego początku emisji programu dała poznać się widzom jako jedna z najbardziej rozrywkowych, pełnych energii dziewczyn zamieszkałych w pięknym Pałacu w Rozalinie. Wyznała również, że jest osobą ze słomianym zapałem. Zaczyna mnóstwo rzeczy, które rzadko kiedy kończy. Ważną rolę w jej życiu odgrywają najbliżsi. Jeśli tylko ktoś powie na nich złe słowo jest gotowa nawet stanąć do bójki w ich obronie. Twierdzi, że jest typową chłopczycą, być może dlatego, iż większość czasu spędza w męskim gronie. Oprócz tego, to wielka fanka imprez. Zawsze wychodzi z nich ostatnia.

Dagmara Czerwińska: Projekt Lady

,,Projekt Lady’’ to program emitowany na antenie TVN, do którego zgłaszają się młode dziewczyny chcące zmienić swoje życie na lepsze. Zazwyczaj mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska mają do czynienia z imprezowiczkami i buntowniczkami. Dagmara i pozostałe dwie dziewczyny doszły do samego finału, a więc udało im się przejść największą przemianę. Myślicie, że ma szasnę, aby stać się koleją damą ,,Projektu Lady’’?

Dagmara Czerwińska: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dagmara.czerwinska. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 7 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry