Dagmara Kaźmierska jako Królowa na ramówce TVN. Korona na jej głowie to tylko początek

26 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia największą gwiazdą popularnego reality-show Królowe życia. Nie mogło jej zatem zabraknąć na dzisiejszej ramówce stacji TVN. Zobaczcie, jak wyglądała w iście królewskiej stylizacji.

Ramówka TVN

Wczoraj gwiazdy związane z Telewizją Publiczną brylowały na pokazie jesiennej ramówki TVP. Dzień po tym wydarzeniu przyszedł czas na prezentację jesiennej ramówki TVN.

Na imprezie tej pojawiła się ogromna ilość gwiazd, wśród których nie zabrało tych znanych, jak i tych stawiających pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Swoją obecnością podczas ramówki stacji TVN zaszczycili Agnieszka Woźniak- Starak, Marcin Prokop, Anna Cieślak, Magda Gessler, Dorota Wellman, Agnieszka Chylińska, czy Martyna Wojciechowska.

Zobacz także: Kasia Cichopek zachwyciła nową fryzurą podczas ramówki TVP. Odważne cięcie.

Dagmara Kaźmierska w koronie

Kaźmierska od samego początku występuje w popularnym reality-show Królowe życia. Hit, który pojawił się na antenie stacji TTV w 2016 roku, przyciąga przed ekrany wielu widzów zaciekawionych losem bohaterów programu.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych, a zdaniem części fanów i największą gwiazdą programu Królowe życia. Nie mogło jej zatem zabraknąć na prezentacji ramówki stacji, gdzie brylowała jako prawdziwa królowa.

Dagmara Kaźmierska na ramówce TVN
Dagmara Kaźmierska w królewskiej stylizacji na ramówce TVP

Bohaterka popularnego reality-show postanowiła zaprezentować się królewskiej stylizacji. Dagmara na tę okazję wybrała krwistoczerwoną tiulową suknię, do której dobrała błyszczącą koronę. Stylizacja Kaźmierskiej z całą pewnościa rzucała się w oczy zgromadzonych ma ramówce gwiazd, gości, jak i fotoreporterów.

Co sądzicie o królewskiej stylizacji Dagmary Kaźmierskiej?

Przypominamy, że pierwsze dwa odcinku programu Królowe życia, w którym pojawią się także nowi bohaterowie, wyemitowane zostaną już dzisiaj 26 sierpnia na antenie TTV o godzinie 22:05. Będziecie oglądać?

źródło: Instagram Dagmara Kaźmierska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej