Połącz się z nami

Dagmara Kaźmierska nie ma DOBRYCH wiadomości! Szybko NIE STANIE na nogi!

Z życia gwiazd

Dagmara Kaźmierska nie ma DOBRYCH wiadomości! Szybko NIE STANIE na nogi!

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe Życia” poinformowała na swoim profilu, że uległa poważnemu wypadkowi. Celebrytka doznała urazu obu nóg, jednak dobry humor jej nie opuszcza i na bieżąco relacjonuje o swoim stanie zdrowia prosto ze szpitalnego łóżka! Tym razem nie ma dobrych wieści dla swoich fanów! Zobaczcie!

Dagmara pod koniec maja uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, o czym pisaliśmy TUTAJ! W wyniku kolizji gwiazda TTV doznała złamań obu nóg, a głos w tej sprawie zabrała również kłodzka policja, która w rozmowie z „Faktem” wyjaśniła, co tak naprawdę się wydarzyło:

„25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku „– powiedziała rzecznik policji w Kłodzku, Wioletta Martuszewska.

Teraz Kaźmierska powoli dochodzi do zdrowia i jak widzimy dobry humor jej nie opuszcza. Pobyt w szpitalu nie spowodował, że przestała o siebie dbać i nawet w szpitalnym łóżku wygląda wyśmienicie. Ostatnio na swoim Instagramie przekazała swoim fanom nie zbyt optymistyczną wiadomość i jak dowiedzieliśmy się z jej nagrań przez najbliższe miesiące nie będzie mogła stanąć na nogi!

„Cześć, Aniołki kochane. U nas szpitalnie, chu**wo, ale bojowo, przebojowo. Jacuś się śmieje, że leżę zdechła jak łańcuch na przyczepie. No, ale niestety. Trzeba swoje odcierpieć. Kikuty dochodzą do siebie. Co prawda dwa, trzy miesiące chodzić nie będę mogła, ale chyba nie to jest najważniejsze, prawda? Dobrze, że morda cała. Czoło się zagoiło, łapska poturbowane jeszcze co prawda. Dobrze, że zęby nie poszły, że nos też piąty raz nie jest złamany. A tam nogi-to nieważne. I tak idą” – mówi pełna optymizmu Królowa Życia.

Jak widzimy Dagmara nie przejmuje się tym, że będzie miała problemy z poruszaniem się o własnych siłach i cieszy się, że inne części ciała nie ucierpiały w wypadku.

My podziwiamy jej optymizm i życzymy szybkiego powrotu do pełni sił i niekończącego się poczucia humoru!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry