Dagmara Kaźmierska oceniła swoją potencjalną synową. Jaką teściową będzie Królowa Życia?

28 sierpnia 2021
Przez: : J.J

Każdy widz programu Królowe Życia doskonale wie, że Dagmara Kaźmierska ma ze swoim synem Conanem świetny kontakt. Conan jednak niedawno zdał maturę i powoli wchodzi w dorosłość. Jak się okazuje, na horyzoncie pojawiła się już nowa kandydatka na żonę. Co uważa o niej Dagmara? Zobaczcie!

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

W programie Królowe Życia poznaliśmy wiele uczestników, którzy zechcieli pokazać widzom swoje luksusowe życie. Wśród nich wyróżnia się Dagmara Kaźmierska, która żyje według własnych zasad. Choć życie doświadczyło Dagmary – królowa życia nie poddaje się, a kłody spotykane na swoich drogach omija szerokim łukiem.

Dagmarę pokochało wielu widzów. Przede wszystkim zwraca uwagę swoim zachowaniem oraz wyglądem. Kaźmierska uwielbia wszystko, co się świeci, ekstrawaganckie stylizacje i drogie marki. Wszystko to składa się na to, że jest niezwykle oryginalną uczestniczką reality-show.

W programie mamy okazję zobaczyć zarówno życie zawodowe, jak i prywatne Dagmary. Wiemy, że rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Kaźmierska wychowuje swojego syna Conana, który jest jej oczkiem w głowie. Królowa życia niejednokrotnie go rozpieszczała drogimi prezentami niemniej jednak ich relacja mama i syn jest godna pozazdroszczenia.

Wybranka Conana

Conan wchodzi w dorosłość i powoli zaczyna samodzielne życie. Jak się okazuje, w jego życiu pojawiła się dziewczyna. Jak wpłynie to na relację Dagmary i Conana? Czy królowa życia zaakceptuje związek swojego syna?

W jednym z wywiadów dla Pudelka Dagmara Kaźmierska zabrała głos na temat swojej przyszłej, potencjalnej synowej. Jak się okazuje, Conan jest już w związku od dłuższego czasu jednak Dagmara nie może wiele zdradzać o wybrance jego serca:

„Ja bym ją całemu światu pokazała. Ona jest cudna. Ona jest jak Calineczka z bajki. Dobra, Kochana. Ja ją kocham. Ja już powiedziałam, że ja ją będę bardziej od niego kochała jak będzie moją synową. Złote dziecko”

Dagmara i Conan
Dagmara z synem Conanem

Myślicie, że w końcu Conan pokaże swoją wybrankę serca? My nie możemy się doczekać!

Źródło: Instagram Dagmary Kaźmierskiej, Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej