Dagmara Kaźmierska pokazała mamę – są do siebie podobne?

15 września 2020
Przez: : MC

Królowa życia wielokrotnie podkreślała, jak dużą wartość ma dla niej rodzina. Ostatnio mogliśmy poznać jej brata, a tym razem Dagmara Kaźmierska pokazała mamę! Uważacie, że są do siebie podobne?

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych i najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu “Królowe życia”. Dagmara dała się poznać jako konkretna, pewna siebie, a jednocześnie rozrywkowa i zabawna kobieta. Szybko zdobyła sympatię widzów, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzą jej przygody. Kaźmierska w pełni wykorzystuje swoje “5 minut” i prężnie rozwija karierę, również w social mediach, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i relacje. Pokazuje swoje życie prywatne, dodaje posty z kampanii reklamowych i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 923 tys. osób! Co ciekawe, Dagmara prowadzi także swój butik odzieżowy. Ponadto, Królowa życia rozpoczęła również karierę filmową i wystąpiła w najnowszym filmie Patryka Vegi pt. „Pętla”.

Trudno nie wspomnieć o niebezpiecznym wypadku, który spotkał Dagmarę w 2019 roku. Kaźmierska ma za sobą już kilka operacji, a ponadto przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Długa rehabilitacja przyniosła pozytywne efekty, jednak skutki niestety będą odczuwalne do końca życia. Wyznała, że już nigdy nie będzie mieć pełnej sprawności w nogach.

Dagmara Kaźmierska pokazała mamę

Dagmara wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest najważniejsza. Jej syn Conan to zdecydowanie największe oczko w głowie Dagmary. Do tej pory królowa nie mówiła zbyt wiele o swoich rodzicach, chociaż w ostatnim odcinku “Królowych życia” mogliśmy poznać jej brata. Zobacz: Królowe życia 9. odc.3. Dagmara przywitała brata. Iza zaatakowana przez złodzieja.

Tym razem Dagmara opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Conanem i swoją mamą! W opisie zdjęcia czytamy:

“Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜”

Ponadto, Dagmara zaznaczyła, że widzi ogromne podobieństwo swojej mamy i Conana.

“Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜” – dodała.

Widzicie podobieństwo? Uważacie, że Dagmara jest podobna do swojej mamy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz